Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změření zámku zadních sedaček


brixtr

Recommended Posts

Měl bych prosbu na majitele 406 coupe do roku 99. Já sám mám nový model ale sedačky ze starého, tak kdyby se našel někdo ochotný, a změřil mi tu kulatinu na zadním Platu do které se sedačky zacvakavaji byl bych vděčný.. takhle mi ty sedačky pořád při prudším brzdění padají 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem tu téměř celý den a až ted mi vyskočilo upozornění :D chyba v metrixu očividně :D

ohledně toho přehození co navrhuje @Dave_k tak to nepujde. nebo teda mě nenapadá jak bych to udělal.. rychle jsem to letěl vyfoti aby bylo jasné co potřebuju.. po prave straně na platu je výřez na t "oko" které si klidně vyrobím, popř seženu a nechám navařit, ale nejsem si jistý právě zda je to stejné jak u coupe, tak u sedanu. 

 

322368123_5322688247832525_1878606362695565908_n.jpg

324165287_499429192275604_951109281504919834_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr Rekl bych ze je to stejny i u sedanu. Na prvni fotce co davas je uchyceni z novyho modelu kde se odjistuji sedacky z kufru. Na druhe fotce je sedacka ze staryho modelu ktera se odjistuje z horni casti operadla vedle hlavove operky.

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že starej i novej model kupátka to mají stejný. Koukal jsem na to svýho auta a mě se to jeví tak, že z nějakýho důvodu ti nedrží ty "zámky" v těch sedačkách. Já s nima musím občas trochu víc bouchnout, aby správně docvakly. :myslim

Ta první fotka je ze sedanu nebo breaku že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nějak nesedí. V mým jsou zámky v sedačkách jako na druhý fotce a záchytný oka jsou po bokách. Na horní liště jak máš první fotku žádný oka ani zámky nemám.

A jestli to oko co je vidět na tý první fotce je tak tenký, tak se nedivím, že to nedrží. Co tam mám já jsou o dost silnější.

P.S. Tak podle katalogu to starší uchycení se používalo do 12/2001 což mám v autě já. Mě zmátlo, že jsi psal auta do roku 1999.

Tak Ti to klidně změřím. ;)

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zejtra za světla na to kouknu. ;)

Mě prostě zmátlo, že mám ten mezimodel. Motor EW, BSI, palubka jako novej model, ale není to MUX a třeba to uchycení zadních sedadel je po staru. Já ani vlastně nevěděl, že u faceliftu se sedačky odjišťují z kufru. :)

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim rokem 1999 jsem to zmatl ja, kdyz jsem to Brixtrovi tvrdil. Myslel jsem, ze to bude stejny s datumem prechodu na facelift v 5/99, kdy prave v sedanu zacli pouzivat ty zamky sedacek ovladane z kufru. Ze to bylo u coupe az o dost pozdeji, jsem netusil 😛 Tak sorry chlapi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...