Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velká údržba serveru


Recommended Posts

Zobrazení používám s nahledem na text příspěvku odjakživa. Obrazky tam nebyli, nebo mi už hrabe :D
Ale to je fuk, musime si zvyknout

Tak skutečně nebyli, na posledním screenu tady je to vidět
https://www.peugeot-club.com/topic/122505-novinka-tmava-verze-vzhledu-clubu/?do=findComment&comment=1988285

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Schreek, @Alda_Chyba v SZ

Po odeslání se vymaže pole pro zadávání a nepřeskočí do náhledu po odeslání.  Ovšem zpráva se odešle. A nepřišli mi notifikace do mailu

Roman Bazi postoval i chybu při odesílání z mobilu, viz screen
 

obrazek.png

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred upgradem jsem si vytvořil vlastni nahled prispevku , nazval jsem ho 24h , modří už vědí... po ugrade to zmizelo  ok chci to nastavit znova a ikdyz se to tvari jako mnou nastaveno , prejmenovano a ulozeni. nikde tu moznost kliku na takovej prehled prispevku nevidim . 

 

jedine co se zmeni je hlavni prehled .tzn ze se mi opravdu hned automaticky objevuji jen prispevky za 24hod . problem je kdyz se odhlasim. to pak jde na vychozi prehled 365....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Zobrazení používám s nahledem na text příspěvku odjakživa. Obrazky tam nebyli, nebo mi už hrabe :D
Ale to je fuk, musime si zvyknout

Tak skutečně nebyli, na posledním screenu tady je to vidět
https://www.peugeot-club.com/topic/122505-novinka-tmava-verze-vzhledu-clubu/?do=findComment&comment=1988285

 

Aha, ty myslíš jen ty obrázky navíc... Tak to je asi fakt novinka, bohužel upravit to nijak nelze :( 

před 15 hodinami, Pe.Tr napsal:

pred upgradem jsem si vytvořil vlastni nahled prispevku , nazval jsem ho 24h , modří už vědí... po ugrade to zmizelo  ok chci to nastavit znova a ikdyz se to tvari jako mnou nastaveno , prejmenovano a ulozeni. nikde tu moznost kliku na takovej prehled prispevku nevidim . 

 

jedine co se zmeni je hlavni prehled .tzn ze se mi opravdu hned automaticky objevuji jen prispevky za 24hod . problem je kdyz se odhlasim. to pak jde na vychozi prehled 365....

Původně jsme měli tuto funkci řešenou doplňkem, ale oni ji implementovali přímo do fora a trošku jinak no :( Takže to opět jde, jen trochu jinak jak píšeš :( 

před 15 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

 

@Schreek když pošlu zpravu ze sveho mobilu tak tam mam to samý, kod chyby je taky EX0

Na mé úrovni to už opravit nejde, předal jsem Alešovi ať koukne na nastavení serveru, pokud ani on na nic nepřijde, obrátím se na podporu, bohužel je víkend, takže to chvilku potrvá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Schreek napsal:

Původně jsme měli tuto funkci řešenou doplňkem, ale oni ji implementovali přímo do fora a trošku jinak no :( Takže to opět jde, jen trochu jinak jak píšeš :( 

Zvláštní, ja nezaznamenal žádnou změnu, nastavení mi zustalo a tváří se to stejně jako před tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hlavní stránce se změnilo zobrazení přehledu témat a nyní je vidět celý seznam modelů, našich kár atd. (nic jsem neměnil) :myslim

 

Screenshot_20230121_103444_Chrome.jpg

 

Dále zmizelo tlačítko pro úpravu příspěvků :roll (je pouze v 3tečové volbě)

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ač se to zdá nemožné, tak nám asi kleknul původní server, po sedmi letech nepřetržitého provozu se odporoučili disky :( Víc budeme vědět po pitvě :D 

Beželo tam naštěstí už jen přesměrování, proto to chvíli nešlo.... 

Každopádně dneska se mi podařilo s podporou dořešit soukromky, takže teď by mělo všechno šlapat... Nebo něco máte? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...