Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 2011 Sedan porucha displeje


kutac

Recommended Posts

Zdravim, 

je tu nekdo co mi poradi jestli bude stacit vymenit display? Nebo myslite ze je problem nekde dal?

Zacalo mi to delat pred asi 2-3 mesici, pouze bila cara tloustky jednoho px pres cely display a pokracovalo to az do ted, kdy je trvale 1/3 displaye bila a zbytek problikava a stridave zobrazuje data nebo ruzne odstiny. Pro ilustraci prikladam foto.

Diky za rady.

IMG_7616.thumb.jpg.86c8cc90cd1e8feb1c97094a3eba490d.jpgIMG_8093.thumb.jpg.896e38cc5d2418b45dbad81e44123265.jpg

Upraveno uživatelem kutac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • kutac changed the title to 508 2011 Sedan porucha displeje
  • O 4 týdny později...

Zdravím,

příspěvek uvádím pouze pro INFO.

U mého P508SW bohužel také došlo po téměř 11 letech provozu k poruše displeje viz foto 1.

Váhal jsem poprvé, zda se mám snažit o opravu původního systému nebo o nějakou moderní náhradu, která by snad zjednodušila aktualizace map.

Moderní náhrady ale bohužel nepasují na místo původního displeje a zřejmě mají být umístěny nad původní displej (a "trčí" nad palubní deskou).

Takže jsem se rozhodl pro opravu.

Váhal jsem podruhé, zda je závada v displeji nebo v řídící jednotce. Rozhodl jsem se zkusit nejprve výměnu displeje.

Podle googlu má být displej "Displej Navigace Peugeot 508 9678565980 NS 33374" - foto Displej PSA1 a 2.

https://eurofrance.cz/catalog/product/view/_ignore_category/1/id/148562/s/displej-navigace-peugeot-508-9678565980-ns-33374/

Displej PSA1 (a 2) je ale v podstatě jen kovová schránka na: 

Displej LG - LB07WV3 ..., který se dá objednat na Ali ... z Číny za trochu příznivější cenu.

https://www.aliexpress.com/item/32265032873.html

Překvapivě v Peugeotu funguje i verze, kterou na Ali ... nabízejí pro Mercedesy.

Hezký den

Vilém

 

20221104_134042.jpg

Displej PSA 1.png

Displej PSA 2.jpg

Displej LG - LB07WV3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...