Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Díky za užitečnost diskuzí, rad a perfektně vedeného fóra Peugeot Club


mirokoud

Recommended Posts

Zdravím Vás uživatelé značky Peugeot.

Pokládám za slušnost rozloučit se s fórem a členskou základnou a zvláště sekce model Peugeot 2008, kde jsem se mohl opřít o technické rady členů. Svou 2008 jsem prodal a přešel k jiné značce, koupil jsem Ssangyong Korando  a jsem velice spokojen.... pokud to není proti pravidlům fóra, že uvádim jinou značku, ale o to ve skutečnosti nejde. Nechci a ani jsem neměl v úmyslu dělat reklamu či recenzi. Naopak....Peugeot fórum ve svém obsahu nemá konkurenci, nikdy jsem nezaznamenal nevraživost či osobní útoky členů nebo jinak nezdvořilé prosazování svých názorů do osobní roviny.

Díky za cenné a obsažné diskuze a přeji všem klidné Vánoce a bezporuchový provoz vašich miláčků značky Peugeot.

Snad se opět někdy setkáme na tomto fóru.

J. KUDELA, HAVÍŘOV

Upraveno uživatelem mirokoud
Oprava chyb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • mirokoud changed the title to Díky za užitečnost diskuzí, rad a perfektně vedeného fóra Peugeot Club

Radku díky. Asi bych hochům už moc neporadil, když provozuji jinou značku, ale co se 2008 týče! Nemohl jsem překousnout laxnost autorizovaného servisu a navíc jsem si připadal jako u popravčí zdi, kde mi pokaždé hrozilo odebrání záruky, když jsem jim navrhl logickou úpravu infotaimentu spojenou s výměnou rádia a GPS jednotky spolu s přidáním Carsifi. Vše jsem provedl sám a Android Auto jsem měl bezdrátově na infotaimentu. Paradox všeho je, že mi poradil Ital z Peugeotu, který mi navrhl rádio, nakódoval VIN a vždy mne ochotně navigoval jak to vyměnit. Jasně, mohl jsem si koupit auťák s lepší výbavou, ale tehdy to byla předváděčka s velkou slevou a bez pár tisíc jsem ji v době nedostatku aut prodal téměř za stejné peníze.

Tak se mějte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...