Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EGR ventil


1peter

Recommended Posts

Ahojťe fanuškovia peugeotu, mám taký problém diagnostika mi hlásila chybu EGR a žhaviče. Tak som šiel do servisu na výmenu a dúfal že problem pominie. Auto sa správalo ako bez chyby žiadni problem. Ale po výmene to za auto seká cuká. Neviete prečo to robí. prikladam sken chýb.

1671096540954.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

EGR ventil treba jednoznacne original, dnes uz ani "kvalitne znacky" roznych snimacov, nastavovacov, ventilov a podobne nefunguju ako treba, a casto sa nedaju ani korektne nakonfigurovat. Pokukaj nejake videjka na YT z XXX garaze. Nemozem menovat aby som tu nerobil reklamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovi takhle vyzkoušeli na autě asi 5 různých EGRů a nefungovalo to úplně korektně ani s jedním, tak mu tam nakonec dali záslepku. U Euro IV takhle po fórech docela časté řešení, co jsem si všiml. Sám jsem takhle "konfiguroval" EGR v Chorvatsku pomocí plechovky od kukuřice, protože auto sice jelo, ale hulilo jak blázen, akorát jsem musel jít potupně do místního Bauhausu koupit torxy a nástavec na malou golu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...