Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tyčky stabilizátora


Guest Rudo08

Recommended Posts

Po vymene za nové zimné pneumatiky mi začalo búchať hrkotat od podvozku...v servise zistili zle tyčky stabilizatora...potrebujem vymenit za nové... akú značku mi odporučíte? chcem hlavne kvalitu nech to čosi vydrží....dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lemforder se dával kdysi jako prvovýroba do 406. A vydrzel tam 12let.Měnil jsem je potom za Meyle HD který tam byly cca.6 let pak se auto  prodalo. Zrovna nedávno jsem Lemforder dával na manželčinu 207. Tak uvidím co vydrží.

Upraveno uživatelem Stosun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Aký názor máte na značku SASIC ohľadne kvality?Potrebujem kúpiť silentbloky stabilizatora, tyčky mám kúpené zn. Meyle originál.Potrebujem ešte tie silentbloky je na výber viac značiek pri niektorých je rozdiel v cene aj 100% napr.Lemforder silentblok 20eur par, SASIC 10eur pár..bude nejaký rozdiel aj v kvalite?Sasic že vraj dodava pryzove komponenty do prvovyroby Peugeot?dik

Upraveno uživatelem Rudo08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jazdím 90% dialnice tak som zvedavý koľko vydržia 🙂tie silentbloky som nakoniec objednal tiež Meyle 😉 dôverujem tejto značke 

20221224_084703.jpg

Upraveno uživatelem Rudo08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

geometrii dělat nemusíš, a jestli musí dolů nápravnice u 207 si už nepamatuju, ale většinou jdou ty silentbloky vyměnit bez demontáže nápravnice, někdy je jen blbý přístup, hlavně opatrně s povolováním šroubu objímky silentbloku, protože se může zalomit a pak by nápravnice musela dolů, když je matka přivařená k nápravnici... , takže šroub rozhýbat, mazat sprejem atd.

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve na 207 sú tie silentbloky tak umiestnené že neviem ako ich vymeniť bez zhodenia nápravnice,pozeral som tie silentbloky a sú v dobrom stave,nechce sa mi dávať auto do servisu na celý deň kvôli dvom gumam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...