Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 1.4 16v 8fs nejde nastartovat


Martasek2

Recommended Posts

Prosím o pomoc s mou 207. Vycouval jsem od baráku a při rozjetí mi motor chcípnul a už nejde nastartovat. Diagnostika ( ScanMaster elm327 ) neukazuje žádnou chybu. Při vytažení svíček a startováni jisky jdou, a při vytažení vstřiků palivo rozprašuje. Palivová pumpa běží a na rampě u střiků co je ovzdušnovák jsem naměřil přibližne 4 bary. (obyčejnym na pneumatiky takže nepřesný). Senzor vačkové hřídele výfuku i sání jsou v pořádku. Stejně tak i snímač polohy klikové hřídele. Rozvody jsem dělal pred 5 měsíci a vše bez problemu. Samozřejmě že jsem je teďka opět zkontroloval a sedí jak mají. Při startování to pomalu ani neškytne, jen někdy jen takový náznak škytnutí ze zčátku ale jinak nic. V servisu mi řekli že mam slabou kompresi na jednom válci a že to bude nejspiš rozvody. Ale ty sem kontroloval 2x a sou naprosto v pořádku. ( ten servisák ani pomalu nevěděl jake sou tam ozubené kola, očividně tento typ motoru nezná a byl rád že se mě zbavil) Pokud by byly šaptně udělané rozvody tak by komprese nebyla nikde aspoň podle mě. Motor už má něco najeto a trosku je potečený, ale doteďka vždy nastartoval okamžitě. Už sem z teho opravdu zoufalý. Nenapadá někoho čím by to mohlo být? Jediný co jsem snad ještě nekontroloval je ten elektronicky ventyl co doseřizovává sací a výfukové ventyly (tuším že Veltronic). Nějakej postup či nápad by mi bodnul. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...