Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje ovládání/stahování předních oken


pumik

Recommended Posts

Dnes mi v P508, r.v. 2011 přestalo fungovat stahování obou předních oken (naštěstí zůstaly v zavřené poloze):

  • nejde otevřít žádným tlačítkem (ani u spolujezdce)
  • nejde otevřít přidržením ovladače
  • zadní okna obě fungují
  • nepomohlo vypnutí/zapnutí auta

Měl by někdo tušení, zda je to uživatelsky opravitelné (pojistka či nějaký reset - např. připojit/odpojit baterku), nebo to bude spíše odešlá nějaká řídící jednotka oken/dveří?

Vím že bývají řídící jednotky v jednotlivých dveřích, přes které zřejmě jdou i zrcátka, atd., ale přijde mi divné, že by to odešlo na obou stranách - tak možná nějaká jednotka před tím, nebo kabeláž?

I když tuším, že pojistku to asi nemá, že ty jsou spíš u zapalovačů, rádia atd.?

Jinak mě čeká servis..

Díky za tipy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

V tomhle pripade bych hadal spise na pojistku, ale nevim jestli maji 508 oddelene predni a zadni okna.
Jeste bych zkusil vypnout - zapnout - vypnout detskou pojistku (ted si z hlavy nepamatuju jak to ma peugeot ale kdyz sem na strane ridice v subaru tlacitkem pojistky za/pod ovladaci oken vypnul elektricke ovladani, tak neslo ani spolujezdcovi otevrit okno. Divne je ze zadni jdou, ale mohlo by to mit nejakyu divny mezistav. Za pokus to mozna stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, zkusil jsem, ale nemělo vliv. Žádné přepínání a zapínání, nic nepomohlo. Ani ovladač, ani tlačítka, ani pojistka.

Jediné, co jsem nezkusil, je odpojení autobaterie, že by se to nějak resetovalo, ale předpokládám že při startu auta se to stejně všechno inicializuje na novo, tak hloubý snad Canbus není, aby se to někde zaseklo "na trase", tak to asi bude buď něco v elektrice nebo nějakém počítači :((

Asi to bude muset proměřit elektrikář :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...