Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rany zezadu...


Guest Ondra

Recommended Posts

zdar,

mam takovej divnej problem: tedka (tyden) mi auto pri jizde (resp. asi pri rozjezdu) dela kovovou ranu od zadni napravy (asi)... jako by treba byla zasekla rucka .... ale neni....

bohuzel to pri rozjezdu nekdy udela a nekdy ne.... zvuk to je jako kdyz mate napruzenou tyc a pustite ji, aby spadla na dalsi kov.....

co to muze bejt? doufam, ze ne repase napravy :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rezervu mam, ale tu sem kontroloval....

tedka sem provedl test - popadl sem auto za naraznik, zvednul sem ho, a ozvala se rana.... tak sem ho pustil, ozvala se taky :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no otazkou je, jestli s tim muzu jet na sraz, abych ji jeste vic nezku..... (neznicil) .... tedka penizky na opravu vubec nejsou.....

muzu s tim opatrne jezdit? nebo je lepsi ihned letet s tim do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné rány jsem zažil ve 205ce, naštěstí to byl jenom uvolněný výfuk ve střední části. Ozývaly se přesně stejné zvuky, jako popisuješ. Zkus to projít, je to blbost, ale pokud to tak je, tak to spraví kus drátu... ;) J.B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bohuzel... skutecne je to naprava... byl sem s tim v servisu, a je to tak....

takze repase me nemine....

tedka mi tam udelali aspon jednu vec - navrtali otvory kolem cepu(?), udelali zavit a dali tam maznici... takze se mi zadni naprava maze a ty rany ustaly.... takze je aspon v klidu, prej mesic to bude jezdit jeste v poho a pak na repasi... ale jeden chlapek pres s timhle jezdi rok, tedka s tim byl v chorvatsku a prej mu to furt drzi....:D

co si myslite o tomhle reseni? (promazat napravu?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...