Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Srazy, členové a uživatelé, platby atd. - odděleno z jiného vlákna


Roman Bazi

Recommended Posts

před 4 hodinami, Verýsek napsal:

A to je právě špatně...jsme Peugeot Club...neee Auto Club... měli by tu Pežoťáci převažovat...

Já tvou myšlenku chápu a i souhlasím, že by to tak MĚLO BÝT... Ale jen ze zajímavosti, proč si myslíš, že nejezdí obecně noví lidé na srazy?

Já bych si považoval na srazech ty staré, už bez Peugeotů klidně, protože pokud oni nebudou jezdit, tak se srazy už ani nemusí připravovat, bo nebude pro koho :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Verýsek napsal:

Pežoťákem byl,jsi a vždy bude jen ten, co ho v srdci má a vlastní...

Tak timhle jsi to zabila... Takže když je tady spousta lidí, co se snaží radit, kecat a scházet se s ostatními lidmi z tohodle klubu tak když nemají Peugeota tak nejsou Peugeotaci... Hmmm bravo 👏👏👏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady už to dávno není o Peugeotech...

Ale o partě lidí co tu jsou rádi i když Peugeota nemají...ale v pohodě já to nikomu neberu bože....

Já si k sakru jen říkám svůj názor a jak já bych to chtěla,aby to tu bylo... protože jsem prostě fanatik ..

Copak tu někoho vyhazuju? Nemáš Peugeota,tak vypadni? To jako vážně?

Jsem tu už mraky mraky let a zažila mnoho...tak prostě z nostalgie si za vzpomínám...

@h4wk3yuž je jiná doba, jinak myslí lidi... jiné priority...proto všeobecně jezdí málo lidí na srazy oproti letům předtím...

Já si na srazy nestěžuju...jedu vždy když mám čas... já jsem byla vždy spokojená se srazy ať je dělal kdokoliv... nemám potřebu na nich něco hledat, hanit a stěžovat si...

Kdo chce ať jezdí a kdo nechce,tak nejezdí...to je spíš otázka pro ty co nejezdí, proč vlastně nejezdí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Scratch napsal:

mozna by sel sraz ve stylu at dojede ten, kdo ma aspon 4 valce :D 

Tady cejtím zájem.... :D :D :D  a jinak s tebou naprosto souhlasím - že to organizování zas tak náročný není...!!! 👍 

 

tak já sem se už uklidnila... :D
@sitler - hlavně taky v poho... Verýsek je v tomhle prostě trošku blázen 😅 je to její názor, né rozkaz... :roker
jak napsal h4wk3y - mělo by to asi tak být..., ale není... a myslím, že to nijak zvlášť většině nevadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Verýsek napsal:

 

@h4wk3yuž je jiná doba, jinak myslí lidi... jiné priority...proto všeobecně jezdí málo lidí na srazy oproti letům předtím...

Já si na srazy nestěžuju...jedu vždy když mám čas... já jsem byla vždy spokojená se srazy ať je dělal kdokoliv... nemám potřebu na nich něco hledat, hanit a stěžovat si...

Kdo chce ať jezdí a kdo nechce,tak nejezdí...to je spíš otázka pro ty co nejezdí, proč vlastně nejezdí...

Takže vytvořit dotazník (znáš Peu Club, chodíš tam, proč jo proč ne) a ChouLu, SVčko a další, pracující v a okolo  Peugeotů je budou každému zákazníkovi povinně dávat k vyplnění. Kdo nevyplní, nedostane auto ze servisu/do servisu :D... Stejně mají servisy furt moc práce, tak se to aspoň pročistí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...