Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto chvíli jede


James.and

Recommended Posts

Zdravím, řešil jsem nefunkční topení, palubku mám dole rozdělanou, hlásí mě to nefunkční immo. Nemůže to být slabou auto baterií ? Dobil jsem jí a po 10 pokusech startování šla tak na 30 procent. Mám 100 kW, RFN, r.v. 2004. Vše je zapojené, jak má být. Děkuji za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 problém evidentně trvá :myslim

ABS, ESP... budou nefunkční, protože je nízké napětí. Nevím, proč ale i imobilizér...

Asi bych se podíval na baterii ( stáří, stav?), na alternátor a kabely od baterky ( plusový i kostra )

Upraveno uživatelem PaKr
Umazán komentář, který po sloučení vlákna nedával smysl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tragedie pokračuje. Auto jsem nechal odtahnout do servisu. Ale když přijela odtahovka, auto chytlo. A jelo. Celý den. Co jsem udělal, jen očistil kontakty na baterii. Baterie je proměřená a ok. Ale tentokrát. Jsem něco vyvedl já. Baterii jsem opět vyndal a dal dobít. Ale když jsem jí dával zpět, otočil jsem jí a zapojil. Na pár vteřin. A auto je teď úplně mrtvý, Procházím postupně pojistky včetně těch velkých v motorovém prostoru. Zatím jsem na žádnou špatnou nenarazil. Pokud je ěpatná pojistka, která by to mohla být. Anebo jsem odpalil řídící jednotky a můžu auto hodit ze skály. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 21. 2. 2023 at 8:34, James.and napsal:

Tak problem s immo, asr, esp a dalsí věci, byla špatná řídícíí jednotka BSI. Problém vyřešen. BSI jednotka byla pravděpodobně poškozena mytím motoru. Ten dekl na pojistkový skříni vůbec netěsní. 

Myslis ten dekl na kterym je symbol NESTRIKAT VODU?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...