Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Jo já vím, ale ten obchodník od kterého jsem to kupoval měl už 900 prodaných kusů a doufal jsem v nějakou garanci a povedlo se, po problémech které jsem měl s Win10 mi i docela pomohl, ale stejně jsem pak koupit starší notebook s Win 7 a šlape to jak má, taky si mi dobře poradil Honzo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, věděl by někdo kde může být zakopaný pes? 

Při připojení k P508 2016 blue hdi 110kw pomocí čínského klonu (snad full verze) v diagboxu v7.83 na WIN 7/32 s kábelem 92815 C a FW V4.3.4  WIN 7/32 nelze načíst žádnou jednotku - závada komunikace. Za každý podnět předem děkuji.

Upraveno uživatelem HR204
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce,

právě jsem přišel od auta poté co jsem aktualizoval FW na 4.3.7 ani to však nepomohlo, zvláštní je, že po mně chce pokaždé VIN, aniž by si to diag načetl automaticky a poté kdy komunikuje s jednotkami ve vozidle hlásí u každé položky - neproběhla komunikace, no a v celkovém výpise je to uvedeno jako závada komunikace u každé položky jednotek. 

Jinak k tomu kabelu nevím, jaký mezikus by tam měl být (viz.Pe3K), poněvadž od lexie jde jeden do USB a z druhé strany je asi 25cm dlouhá vícepinová kulatá koncovka, která je spojena s dalším káblikem s kulatou koncovkou a přechodem na plochou OBD zdířku.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, HR204 napsal:

ChouLu díky, to jsi mne nepotěšil s tou verzí diagboxu, která verze by si s tím tedy poradila? Otázkou je, zda ta čína s novější verzí bude kompatibilní.

Pokud si dobře pamatuji, tak nejnižší co to podporuje je 9.03 a ta tu ani na čínu nezkoušej, protože ti zabije kabel ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušej na jiným autě, něco je špatně s interface. Jednotky by najít měla i stará verze, jenom nic nenakóduješ (jede to online dneska)

Díky za radu, něco na tom možná bude, poněvadž jsem dnes zhlédl video práce s diagboxem na P508 ve verzi 7.57. Mimochodem, tím interfacem je myšlena deska s čipy ? Zkusím se podívat dovnitř, poněvadž jsem četl zmínky o závadách na spojích, tak snad může být problém ve studeném spoji a pod. S jiným autem bude trocha potíž, poněvadž nevím o známém s Peugeotem v okolí.

Upraveno uživatelem HR204
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2018 at 12:04, baffy napsal:

otvor interface a pozri v akom stave je pripájací konektor na plošáku.Mal som to tak isto a bol odletovaný respektíve fušersky naletovaný

Baffy, ty jsi moje spása! Děkuji moc za radu, kterou teda bohužel čtu až dnes 😞 Od roku 2016 mi nefunguje diagnostika, tak ještě že jsem ji nevyhodil! Hned jak jsem četl, jak to někomu normálně fungovalo a pak najednou žádná komunikace, tak jsem si říkal, že je to jak s tou mojí. Normálně jsem diagnostikoval a pak jestli jsem nějak pohnul kabelem a najednou hláška, že neprobíhá komunikace. Myslel jsem, že odešla někde nějaká pojistka, ale tohle mě vážně nenapadlo hledat. Vše jsem i několikrát přeinstaloval a nic. Už jsem i ty 3 litry oželel a najednou mi svitla naděje. Diagnostiku jsem rozdělal a ejhle, zas*anej číňan zku*ví kde co může. Opravdu úplně stejně naprasenej konektor! Kdyby to bylo propájený přes otvory durch, ale jen takhle položeny na desce a ten tvrdej svazek káblů co to vyloženě vylamuje 😡. Tak jsem to taky proletoval, nechal schválně trochu jakoby vylomený, aby ty dráty to tak neodtlačovaly a diagnostika funguje!!! 😀😃

Super, moc děkuju.👍

Lexia_01.jpg

Lexia_02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zatím s peugeotem nic kromě  běžné údržby nepotřeboval dělat. A tenkrát, když to jelo mě to stejnak nějak neuchvátilo, nepřehledné, nelogické - asi blbej překlad do češtiny a strašně pomalý😴 Taky ten safe mód auta, kdy bys musel mít hodinu nastarované auto aby ses k něčemu dopravoval 🙄 Teď mi ale podfukoval vstřik, tak jsem chtěl prověřit jestli tam nejsou nějaké chyby a vlastně náhodně jsem objevil tvůj příspěvek. Takže ještě jednou díky 🙏

Diagnostika mi ale udělala akorát další vrásky chybami P1351 - asi budu muset výměnit žhaviče a P1462 - špatnej EGR nebo aspoň vyčistit. 👨‍🔧

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caf. Prosim o radu. Nejde mi za svet nainštalovať pp2000, nainstalovany nový system XP bez akýchkoľvek programou, lexia ide a u PP vzdy nazaciatku len toto okno a the end. Aj ked uplne novy systém a PP ako prvé. Skusal som viac verzii aj xp aj PP a stale to iste. Neviem uz kde moze byt problem. Diagbox mam v druhem pc na win7. Ďakujem 

IMG_20200211_161006.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...