Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Ahoj,

ačkoliv jsem byl cca jen na půlku srazu, bylo to moc fajn a děkuji především @Weri 605, že i přes nějaké rozbroje na klubu atd... se tomu stále svědomitě věnuje a udělala prakticky sama celý sraz. Fakt díky a neskutečný klobouček, že tomu věnuješ svůj volný čas...

A díky všem zúčastněným za milou společnost, rád jsem všechny viděl.

 

Krásné svátky všem a vše dobré do nového roku :-).

IMG_20221126_100410.thumb.jpg.42a0e9ab1ca1b837096a7328bc4a682b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverkovic už jsou doma (i s nákupem - ne, nebyla to IKEA).

Hele, děcka, bylo to moc fajn. Moc fajn! (Ten sraz, ne nákup.) Moc rádi jsme vás viděli a pokecali, napucli si bříška, trošku se vyspali, zasoutěžili, zadárečkovali, poznali nová (i historická) místa, nakrmili kance... no, tvl, to už abych psal pomalu cestopis!

Super nejvíc největší dík před nastoupenou jednotkou patří @Weri 605 za přípravu 👏 a organizaci srazu a všem těm, kteří ji s tím jakkoliv užitečně aspoň trochu pomohli. 👍 Nebudu jmenovat (ani Veverkovou za krájení dortu, ani Bejby_Veverku za vydařenou "Ježíškovu losovačku"), abych někoho nevynechal a tím neurazil. Hanba všem slibotechnám, který na to hodily bobek (všichni vědí, tak pšt!) 🤷

Díky všem za účast! 👏

Je vidět, že účast na srazech není samozřejmost. Jsem rád, že aspoň pro některé je to stále zajímavé asi i trochu tradice, na srazy vůbec jezdit 🤔

Díky vám všem, kteří jste dorazili. Bez vás by to nešlo! 👍

Všichni Veverkovic se moc těšíme zas na nějaké brzké příště! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou a veřejně ...

Všem co ste dorazili moc děkuju, že ste to nevzdali a podpořili tak moje snažení.. 🥰 Děkuju za trpělivost a omlouvám se pokud něco nebylo úplně podle vašich představ... 😅

Dál si znova zaslouží poděkování všichni asistenti.. nechci na nikohoho zapomenout, ale určitě obě Veverky, Mj, Verýsek, Schreek.. Pepito za bowling, Žabi za medajle, Koudy za svícny a už nevím rychle kdo ještě.. 🤗

Mějte se všichni fajnově a snad někde v tom květnu ... 🙋‍♀️

 

ps...Poděkování si rozhodně nezaslouží ten čů... co nám ukradnul oba ty bannery, co visely na plotě...!!! Kéž by ti zčernal a zmokval a pálila tě prdel při každým sr... až do konce života, ty grázle.. 😡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Weri 605 napsal:

.......

ps...Poděkování si rozhodně nezaslouží ten čů... co nám ukradnul oba ty bannery, co visely na plotě...!!! Kéž by ti zčernal a zmokval a pálila tě prdel při každým sr... až do konce života, ty grázle.. 😡

A koukali jste po popelnicích v okolí? Klubový banery podle mě nikomu k ničemu nebudou, spíš šlo o blbou legraci a ty banery teď někde ležej a čekaj na poločas rozpadu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím se, že jsem v pořádku doma. Cesta zpět byla únavná, až tak, že jsem sjel u Opatovic z dálnice a jel domů přes Hradec po jedenácce. :D

Díky @Weri 605 za organizaci, všem pomocníkům za pomáhání, všem zúčastněným za účast, všem výhercům gratuluji a těším se na jaře zase někde. Třeba opět na druhé straně republiky. :D Skóre po příjezdu domů 539km. :)

A ta zlodějská sv.ně ať si tu garáž pěkně výzdobí. ;):bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Weri 605 napsal:

.......

ps...Poděkování si rozhodně nezaslouží ten čů... co nám ukradnul oba ty bannery, co visely na plotě...!!! Kéž by ti zčernal a zmokval a pálila tě prdel při každým sr... až do konce života, ty grázle.. 😡

A koukali jste po popelnicích v okolí? Klubový banery podle mě nikomu k ničemu nebudou, spíš šlo o blbou legraci a ty banery teď někde ležej a čekaj na poločas rozpadu 

....

+ bych doporučil zkusit do pátrání zainteresovat toho člena, co psal, že tam někde bydlí.

Ne, že bych si snad myslel, že by s tím zmizením měl něco společnýho (to fakt ne), ale jako místní může mít představu kdo by je mohl šlohnout nebo kde by se mohly vyskytovat. Nemyslím si, že by je vzal někdo, kdo zrovna jel kolem - spíš někdo místní buď jako legraci nebo fakt třeba na výzdobu garáže 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Medvěd napsal:

A koukali jste po popelnicích v okolí?

Samozřejmě, že ano. Že to udělal nějaký šílený fanda Peugeotu a teď se k nim doma modlí je málo pravděpodobné :roll I když to byly Peugeot bannery s novým logem a ne s logem klubu :nevim Edit: Jako legrace určitě ne, to by je neserval tak, že by tam zůstalo několik utržených oček :grr

Jinak i přes tuto levárnu to byl super sraz a jsem rád, že se Weri nenechala odradit nízkým zájmem a hlasy klubové opozice a sraz neodpískala. Nebylo nás sice kvantum, ale všichni si to přijeli užít a o tom to je. Děkuji organizátorce, děkuji účastníkům a držím palce, ať nám to ta dnešní doba neotráví natolik, že příště už nebude chtít nikdo sraz pořádat a ani na něj přijet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych chtěla poděkovat za moc pěkný sraz. @Weri 605 je holka šikovná 👍 Sice jsem dorazila až v sobotu na oběd,ale i tak jsem si to velice užila a opět ráda viděla známé i neznámé tváře 😊 těším se na další.

Co se týče bannerů,tak se pokusím v práci zajistit nové. Ale tentokrát s elektrickým proudem,aby ten kry.pl dostal co proto. Fakt mě to nasr.alo. 😠😠😠

@Medvědkoukali jsme všude. To bylo první co nás napadlo, prohlédnout okolí a popelnice.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já bych rád poděkoval za bezva vánoční sraz P-C. I když jsem byl pouze v sobotu, i tak se vše v mých očí vydařilo. I počasí. Program byl příjemný. Spanilá jízda vedla do obce Lány, kde se nachází nejen sídlo hlavy státu, ale i muzeum T. G. Masaryka, které mě zaujalo. Po návstěvě muzea, nastal čas na posilnění, tedy čas oběda, který byl taky velmi dobrý. Po dobrém obědě se naše skupinka vydala na výlet na Křivoklát jeho okolí. Přiznám se, že jsem zde byl poprvé v životě (muzeum T. G. Masaryka, hrad Křivoklát). Navštívená místa znám ze školy a filmů (moje hanba, že jsem zde nebyl).  

 Rád bych touto cestou poděkoval naší přesedkyni @Weri 605 za bezva přípravu a výběr místa vánočního srazu:super:potlesk. Děkuji (Ježíškovi) za tašku dárků, která mě moc potěšila a mile překvapila. Děkuji i ostatním, kdo pomáhal s organizací srazu a neposlední řadě i ,,naší" skupince, která se vytvořila během srazu a cestou z oběda se rozhodla pro výled na hrad Křivoklát + okolí. Bylo to bezva:super. Opět se ukázalo, že Peugeot club není pouze club, ale klub správných a příjemných lidí, kteří sdílí nejen lásku ke značce vozidel Peugeot, ale jsou správný přátelští lidé. A to je v dnešní době příjemný zjištění. Těším se na další sraz P-C.

Domů jsem dojel za tmy, ale hned po příjezdu jsem musel umýt čistou vodou svého čtyřkolového miláčka. Svědomí by mi nedalo, dát ho špinavého do garáže:D.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž děkuji všem zúčastněným za to , že mě vzali mezi sebe , za supr pokec a příjemně strávený víkend , @Weri 605 za skvělou organizaci srazu a @MJSytic a @Verýsek za to , že mě nahlodali k tomu , abych taky konečně na nějaký sraz dorazil . Moc se mi to líbilo a budu se v budoucnu těšit na další :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MedvědDěkuji a opraveno. I nu, chybička se vloudila.
Mrzí mě, že jsem se dočetl, že došlo ke krádeži bannerů. K čemu dotyčnému budou? Veřejně je použít nemůže a pokud by je časem chtěl prodat přes nějakou inzercin? V každém případě je to hlupák. K čemu mu můžou být? Něco s nimi zakrýt? Nemohl je někdo hodit do vody? Lidi jsou opravdu hloupý. Dotyčný zloděj by zasloužil pětadvacet a pak rány posypat solí, aby si to pamatoval! Už proto, že svým činem zkazil radost z tak pohodové akce a úsílý organizátorů srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazil jsem domů sice už před dvěmi hodinami, ale píšu až teď,byl jsem ještě na náměstí v Lošticích na rozsvícení vánočního stromu. Cesta byla v pohodě. Stavil jsem se na vyhlídkovém místě u letiště Václava Havla v Praze.

Také @Weri 605 moc DĚKUJI za uskutečněný sraz, za organizaci, za dárky, za vytrvalost.... Také jsme se zasmáli až jsme se za břicho popadali. 😂 

A že se na Tebe vyp*dlí ti co Ti s organizací srazu měli pomoci, to je jejich ostuda. Naštěstí se vždycky najde někdo, kdo pomůže.

Jinak to že někdo sebere ty bannery... Nechápu k čemu mu to bude. :myslim 😡

Jakmile zpracuji fotky a umístím na Rajče,tak dám odkaz.

Těším se na jarní sraz a snad bude zdravíčko sloužit. :papa

IMG_20221127_112753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkuji za pěkný srazík, rád jsem vás zase viděl. Bylo to super.

Zaroveň děkuji @KoudaK za odvoz tam i zpět.

K těm Bannerům, nejsou v okolí hotelu kamery?  Jinak mě napadá že takový Banner je vhodný na přikrytí dřeva třeba, takže někde ve dvoře se asi najdou třeba za 10 let uplně nahodou. Nebo nesbalil je nekdo z hotelu? Jako ze by si myslel ze jsme je tam zappměli?

Jo a prosím, všechny fotky sem -

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 Taky s Martinou děkujeme za krásný vánoční večírek.. 😉👍

@Verýsek díky za dokumenty... 👍 😉 

Bylo hezké zas vidět staré kamarády... 

Dík... 

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Radek Hurvajz napsal:

nejsou v okolí hotelu kamery? 

Jediná kamera byla v autě Schreeka.. mrkne na to, až dospí deficit... (prej tak do Vánoc) jinak v hotelu nikdo ale vědí to, takže kdyby je někde potkali, určitě dají vědět..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...