Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimné Aditiva pre hdi


Guest Rudo08

Recommended Posts

Zdravím vás,ktoré aditivum je vhodnejsie pre hdi s fap? Dosť veľký rozdiel je v cene no neviem či aj v kvalite?Peugeot aditivum originál 21eur(500czk) a Vif super diesel aditiv 8eur(200czk),používa niekto tieto aditiva?

stiahnuť.jpeg

aditivum-pre-dieselove-motory-peugeot-preventivni.jpg

Upraveno uživatelem Rudo08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám sice FAP, ale do nafty od 1. HDI-čka co jsem měl leju VIF-léto-letní, zima -zimní. Do starého XUD9 jsem místo aditiva dával na 60l NM 5l N95  a jednou za zimu půl litru denaturovaného lihu. VIF je snad nejlepší aditivum do paliva v česku. takže ani do auta s FAP bych se nebál. Navíc  výrobce přímo na plechovce píše : Vhodný pro všechny vznětové motory včetně  moderních  s FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC  (dpf či fap) ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA:

Přípravek pro předcházení problémům (preventivní).

Pro použití mezi první pravidelnou prohlídkou a 40 000 km.

Použít maximálně 3x v roce.

Návod k použití: Nalít celou nádobku do nádrže před jejím úplným naplněním.
 

ten přípravek Peugeot není asi pro každé tankování😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak již bylo napsáno,  každé to aditivum je za jiným účelem.  Zatímco VIF je defakto prevence, to druhé - prodávané  v servisech Peugeot a Citroën je svým způsobem možná léčba (i když vlastně taky prevence i když možná vice účinná) za účelem čištění palivové a vstřikovací soustavy.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, HonzaC2 napsal:

Jak již bylo napsáno,  každé to aditivum je za jiným účelem.  Zatímco VIF je defakto prevence, to druhé - prodávané  v servisech Peugeot a Citroën je svým způsobem možná léčba (i když vlastně taky prevence i když možná vice účinná) za účelem čištění palivové a vstřikovací soustavy.

Někdo mi teď říkal ze u koncernu leje VIF s vic ze zaplňuje DPF sazema….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem jezdil dlouhé roky bez jakéhokoliv aditiva do nafty, přestože jsem dost tankoval i z kanystrů..., ale pravidelně jsem měnil filtr (spíše dříve) a odkaloval filtrbox před zimou a nikdy nebyl problém..., pak jsem dostal NTB a objevil Peugeot club , kde se doporučuje VIF 👍, teď v Globusu chtějí 299 za pikslu, ale v Granexu je za 219 :super

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...