Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Líbí / Nelíbí je to problém?


P607Olda

Recommended Posts

Když se mi to nelíbí tak tam snad mužu dát že se mi to nelíbí, nebo ne?!
Prostě vybírá vtipy který jsou divný. Stačí to takhle? Ať tu nespamujeme.

A vzhledem k tomu že to tu tapetuje jak šílenej, tak toho je prostě k nelíbení víc než kdyby trochu šetřil tapetama!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame tady system líbí / nelíbí, každý muže ohodnotit cokoliv. Takže když se mi něco nelíbí ve Vtipech protože je to nechutný, stupidní nebo neetický či co já vím ještě, tak tam ten červenej puntík dám. Pokud má někdo jinej názor dá tam zelenej puntík.

Opravdu to není nic jinýho než hodnocení podle vlastního uvážení, už vubec ne rasistické, ani nenávistné, ani proti režimu, ani proti nikomu.
Všimni si že DavidSE má někdy i zelený puntíky a třeba jen jeden červenej, někdy se mu něco povede. Dává toho hodně tak má puntíků hodně.
 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, děkuji za oddělení vlákna.

Zbývá jenom dopsat, že se jednalo o vtipy z vlákna, ze dnešního dne 23.11.2022. (Bohužel, zavedený systém datumů to po měsíci vyhodnotí "před měsícem" a nikdo už se nedozví, k čemu se moje poznámka vlastně vztahovala.)

Právě jsem napsal Weri605, že letos členství nezaplatím. Myslím, že forum beze mne strádat nebude. Hlavní důvod jsem uvedl:

Hlavním důvodem je dlouhodobý (10 let?) přístup moderátorů a administrátorů. Spíše bych je nazval "cenzory". Někdy se zapletou do diskuse, a pokud je příspěvek proti nim, tak ho bez milosti smažou. Např., se nedozvím, co se vlastně stalo s minimaxou, diskuse je zamčená. I mnoho jiných témat zůstalo nedopovězených.

Zřejmě toto vlákno cenzor hned smaže, přece nebude trpět slova kritiky.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, CENZOR, nikdy se tu nic takovýho nevyskytovalo.
Zamčený vlákno se dá normálně číst, vysvětlení co se stalo s Minimaxou tam je. Pokud by chtěl cokoliv vysvětlovat tak by to tam napsal sám dřív než odešel.

 

Citovat

I mnoho jiných témat zůstalo nedopovězených

Který, uveď nějaký příklad

Citovat

Zřejmě toto vlákno cenzor hned smaže, přece nebude trpět slova kritiky.

To přeháníš

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošel jsem vlákno Loučení s minimaxou, důvod tam není. Někdo ho naštval? Prý to vysvětlil do telefonu. No, je to tajné, kolektiv neprozradí. I toto je jeden z důvodů, proč nebudu členem. Já jsem tady aspoň za sebe napsal, proč.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale my nevime víc než to co tam je napsaný, duvod jsem psal já, pomyslný pohár přetekl. Pokud to někomu řekl do telefonu tak asi věděl proč. To není o tom že by to někdo nechtěl říct.
Hlavně byl moderator, třeba proto.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřeháním. Kdysi byla velká diskuse o autoradiu, které někdo z Hanušovic inzeroval jménem někoho jiného. Psal jsem tam mnoho, jak spor urovnat, a moderátor měl jiný názor na řešení sporu, tak moje příspěvky prostě smazal. I když byly konstruktivní, nikoho neurážely. Byly i další případy, které si už konkretně nepamatuju, kdy moderátor jemu osobně nepohodlné příspěvky promazal - možná proto, že měly smysl. Tehdy jsem pochopil že s moderátorem se nedá přít, on má prostě tu moc zvítězit a nepohodlné smazat.

Jsem zvědav, zda smaže i toto vlákno, nebo některé příspěvky.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některý vtipy jsou fajn, jiný ne :) Spíš co jsem tak vypozoroval se to děje od doby, kdy se někdo ozval, že to tam strašně spamuje a už to tam lítá hlava nehlava mi přijde jen z principu. Respektive ne že bych to nechápal. spousta lidí mu dalo najevo, že se jim nelíbí, jakým stylem to tam háže, pokračuje dál. Taky mi přijde, že to tam dává už jen z principu aby viděl, kam až to zajde :D

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, P607Olda napsal:

Nepřeháním. Kdysi byla velká diskuse o autoradiu, které někdo z Hanušovic inzeroval jménem někoho jiného. Psal jsem tam mnoho, jak spor urovnat, a moderátor měl jiný názor na řešení sporu, tak moje příspěvky prostě smazal. I když byly konstruktivní, nikoho neurážely. byly i další případy, které si už konkretně nepamatuju, kdy moderátor jemu osobně nepohodlné příspěvky promazal - možná proto, že měly smysl. Tehdy jsem pochopil že s moderátorem se nedá přít, on má prostě tu moc zvítězit a nepohodlné smazat.

Jsem zvědav, zda smaže i toto vlákno, nebo něklteré příspěvky.

Tak tohle je ale už trochu moc ne? Pokud někoho obviňuješ tak to budeš muset ukazat konkretně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo by lepší, kdyby tam vtipy nepřidával? Zajímavé. Stejně jako spousta dávných vláken v Pokecu "o ničem" ... a jindy se musí šetřit slova...

Já se na vtipy kouknu vždy nakonec, před vypnutím počítače. V sekci Servis je to už horší, protože na současných autech se toho moc opravovat nedá. Tak jsem se koukal aspoń na vtipy. Ale ty o invalidech od nohafuč byly hnusné - ty nevadily?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nepamatuju, kdo byl ten moderátor před 10 nebo 15 lety.

Snad si to vlákno pamatujete, zkus ho najít. Na rádiu nefungovalo tlačítko On/Off a někdo propůjčil svoji identitu někomu jinému.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, P607Olda napsal:

A nepamatuju, kdo byl ten moderátor před 10 nebo 15 lety.

Snad si to vlákno pamamtujete, zkus ho najít. Na rádiu nefungovalo tlačítko On/Off a někdo propůjčil svoji identitu někomu jinému.

Jj, odpověď zde. Píšeme si moc rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...