Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kulisa řazení a držák převodovky z 406 ML5C


ElektronikCZ

Recommended Posts

myslim, ze bych to mohl mit, podle VIN kodu ma ta kulisa origo cislo 2400Y2 a je to s krouzkem pro ML5C

drzak prevodovky myslis kterej ? zkus ho najit na catcar.info v rozkresu a napis kdyztak cislo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tak podle VIN mám oboje, ten držák číslem taky souhlasí. Mno, dal bys 1500 za vše ? Tuhle sobotu budu cca do 13h k zastižení na Vysočině v Počátkách (PSČ 39464), případně to tam můžu nechat u rodičů a mohl by sis to tam pak po dohodě vyzvednout kdykoliv později

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zas takovy blbinky to nejsou, co jsem koukal, tak ta obyc kulisa bez krouzku se prodava kolem 1000-1500 a s krouzkem jsem na bazarech momentalne ani zadnou nenasel a ten drzak prevodovky, to taky nevim, jestli nekdo samotny proda. Pod 1300 nejdu, sorry, za 700 to v tyhle zime ani nepujdu sundavat z auta 🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez urážky, zrovna kulisa mi nepřijde jako horké zboží, já ji teda na bazoši ani nenašel, ale to je předpokládám kvůli tomu že většinou skončí na šroťáku spolu se zbytkem kastle. Ale dobře, jelikož nechci dlouho shánět, za těch 1300 bych to vzal pokud ti to nebude vadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako v pohode, ja jen, ze par 406tek uz jsem za nejakych tech 15 let rozebral a tyhle lanovodovy kulisy byly vzdycky horky zbozi, obzvlast s krouzkem, ty mizely mezi prvnima vecma, protoze na 406 nebyly zas tak bezny. Vetsina 406tek ma jen obycejnou tyc (ano, ty bych ti klidne venoval i zadarmo treba tri, ty se vetsinou nechavaj na aute do srotu) ale lanovody staly novy kolem 9000 a ted uz se ani jako nahradni dil nevyrabi, takze svoji cenu to ma.

Ja to behem zitrka oboje sundam a pripravim a pak se dohodnem na tom predani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, to je přesně ono, děkuji moc. Kulička je detail, důležitý je ten zbytek :D Zatím počítám se sobotou, spojím to s cestou do Dačic kde jsem domluvený s pánem ohledně dílů na omegu, tak to hezky vyjde. Koukám že jsi tam nechal i ten držák lanovosů k převodovce, a za to ti taky děkuji, protože nevím jestli mám vhodný.. :D Ale vypadá stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ten držák jsem si říkal, že se ti může třeba hodit, kdybys ho neměl nebo byl jinej, v serviceboxu uz jsem na to nekoukal, jestli se nějak liší, tak ho tam máš. do SZ jsem poslal kontakt a adresu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...