Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje 206 SW 2.0HDi 66KW 2003


miruks

Recommended Posts

Ahojte "pezotaci" obraciam sa na Vas, nakolko uz som zufali. Svokrovci maju 2 peugeoty 206 SW 2.0HDi r.v.2003. Kazdy ma svojho 😉. A svokrov sa pokazil. No pokazil, nejde nastartovat. Co mi hovorili, islo to tak postupne, ze z casu na cas neslo nastartovat. Len tocilo ale nechytilo. Az na neviem kolky pokus chytilo. Zevraj vymenili kluc a zas to chvilu slo. Ale uz nejde vobec nastartovat. Moje zistenia a pokusy: Po otoceny klucom, nie je vobec pocut cerpadlo. Premerane napätie ku cerpadlu - ide napätie. Tak som si myslel, ze je zle cerpadlo. Kedze su dva identicke, tak som vybral cerpadlo a dal som ho do toho druheho. A ide na supu. Cerpadlo funguje. Tak som skusil dat to druhe cerpadlo do toho, ktory nejde nastartovat. Ale nic. Napätie je ale cerpadlo nejde. Tak som skusil vymenit aj BSM jednotku. Co ak! Ale dal som tu z nefunkcneho auta do druheho a funguje. Tak zase skuska z toho druheho do nefunkcneho ale nic. Cerpadlo nejde. Auto toci, ale kedze nejde cerpadlo, tak nechyti. Overene cerpadlo aj BSM jednotka a obe idu. Len tak som skusil vymenit bateriu, lebo bola trocha slabsia na tom zlom, ale nepomohlo. Uz som v koncoch, preco to nejde. Napada mi este imobilizer, na zaklade toho, co mi hovorili, ze po vymene klucov to chvilu slo. Ale ako zisitim, ze mi to blokuje imobilizer???  Viem nejako preverit imobilizer?? Uz dalsi kluc nemame. Ale co mam este skusit? Na co sa zamerat? Dakujem za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a vítej v klubu .

Chce to diagnostiku (PP2000 nebo Diagbox) , bez ní se budeš trápit a měnit díly do nekonečna . Ještě mě napadá , že můžeš zkontrolovat kabely v husím krku pod vzduchovým filtrem , dost to tam hnije . Jinak to může být cokoli a bez diagnostiky a live dat toho moc nezjistíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...