Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘÍCHYCENÍ SKLA V ZRCÁTKU


Krmy

Recommended Posts

pOTŘEBOVAL BYCH PORADIT JAK JE PRIDĚLANÝ SKLO ve zpětným zrcátku.Mám vyhřívané zrcátko a něco mi tam chybí.Z dostupných zdrojů jsem zjistil,že jsou tři druhy uchycení ,ale já mám asi čtvrtý.Nemám to ani na pérko ani přidělaný na tvrdo ani nalepené ne něějakých páskách.Prostě na skle mám kroužek a v něm je takový zámek.A myslí si ,že mi tam něco chybí.No asi to pochopí jen ti co to měli někdy rozdělaný.Tak prosím poraďte.:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nové s el. mechanizmem mi dávali za 1400.- tuším.Mám přesně to co ty.Je to jednoduché.Musíš horní stranu toho zrcátka vytočit ven k sobě z té pevné části.Je tam takový plastový kruh,které se kousek pootočí a to zrcátko vytýhneš,je to na takovém zámku.Mi to upadlo minulý rok na dovolené,tak jsem to na dálnici spravoval.Je to dost na těsno,ale tenkým šroubovákem to jde :-))) Alespoň mi se to podařilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to teda dobře pochopil, tak stejný systém uchycení měli i moje zrcátka. V zrcátku musí být kruhový střed, na který se nasadí sklo a pak se musí štěrbinou dole mezi zrcátkem a sklem pootočit /za takovou malou packu, která se ráda láme :-)))/ pojistný kroužek který to drží pohromadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KAREL:To jsi pochopil dobže,ale problém je ten,že já ten kruhový střed mám o 1 cm menší než ten na skle.A ani nevím za co mají držet ty 4 packy který se zacvaknout tou packou.Já si myslím,že mi tam něco na tom kruhovým středu chybí.:(:(:(Jinak to vypadá,že je to stejný uchycení.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...