Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

pokoje prosím rezervujte zde v komentářích... :) zaplatíte pak následně přes eshop... odkaz na přihlašovadlo najdete ve všeobecném infu a nebo na eshopu v sekci SRAZY
zaplňujeme budovu C, a K od prvního patra..

 

image.png

@Klemoň v pátek na kukajdu..

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé.. čekala jsem "les rukou" na rezervace pokojů.. V případě, že se nás nesejde dostatečné množství, nevyplatí se ani jedné straně (organizátorům a penzionu) tento sraz podniknout.. :(

A jen ještě detail.. pokud i tak budou volné pokoje na budově C, dojde z energetických důvodů k přesunům.. :) (cena zůstane stejná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vím, že je to na pikaču 😥   Původně jsem měl jet já, Kůstka, a dokonce i Katka. Ale pak se do toho nasránkovali 40té narozeniny a byla z toho doma hádka co je důležitější . . .  :myslim   No a já jsem ten souboj prohrál :roker    Ale pokud Vám to udělá radost, mohl bych se asi stavit alespoň v pátek a pozdravit vás :papa  Je to sice pro mne 150 km , ale pokud tam v pátek kolem 16-19 hodiny bude někdo k obejmutí, tak co bych pro to neudělal . . . :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám chuť to odpískat... teď se začal rozpadat i Radim...

Nemám pocit, že by se o srazu úplně nevědělo.., ale @Schreek ještě rozešle mail, dám tomu 14 dní a rozseknu to... páč topit a platit personál kuli deseti lidem je prostě nesmysl...

Ale chápu ten "nezájem"... finance sou teď prostě někde jinde, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...