Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak je na OCHOZI!!!! 14. sraz PG-clubu


Pinďa

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Pinďa

Tak jsem chtěl vložit obrázek ze srazu, ale nevím jak???

Tak druhý pokus.

[upravil dne 7/5/06 Pinďa]

zaaaavidis tu krasnou spolecnost, vid? :D :D :D

Já ne. Já to vložil, aby ostatní záviděli (spíš mi dělalo potíž aby ta fotka se objevila). :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem! Tak před chvílí jsme se i my vrátili z Ochozu u Brna, jsme všichni živí a zdraví. A taky my se musíme přidat k chvále tohoto srazu, byl vážně super. A připojujem se i k poděkování pořadatelům, protože to musela být pořádná fuška, která se ale vyplatila! Během zítřka přidáme i fotky (kterých je přes dvě stovky). :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se připojuju ke gratulantům (v zastoupení též přes mojí osobu velké díky skládá i Helča) ale tak nějak se mi nedaří v hlavě pobrat, kam že až poroste strmý vývoj kvality a náplně srazů (přijde mi, že do 24 hodin, které měl každý den na srazu se Dodovi podařilo někam vklínit minimálně jednu hodinu denněnavíc, jinak se tam prostě ten program našlapat nemohl). Co se týče obsluhy a kvality personálu v našem \"domovském stanu\", naštěstí je už doba jinde a penzionů a ubytovacích prostor je spíš nadbytek, takže příště se dá jistě zvolit provozovatel poněkud vyšších kvalit (a většina provozovatelů si umí a bude vážit, pokud se rozhodneme poctít jejich zařízení naší návštěvou.

Ještě tu veřejně cítím povinnost poděkovat všem, kteří neváhali v průběhu orienťáku zastavit a nabídnout pomoc osádce v nouzi - opět jsem se přesvědčil, že jste lidi na správném místě A JSME S HELČOU MOC RÁDI, ŽE VÁS ZNÁME A PATŘÍME K TÉTO KRÁSNÉ KOMUNITĚ:

[upravil dne 8.5.2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž děkuji za hezký prodloužený víkend. Opravdu velké poděkování patří DODOvi, Alušce a Pavlovi T. A díky všem ostatním, bez nich by to nebylo ono.

Byl to ale opravdu tak náročný víkend, že jsem byl rád, že odpoledne začalo brutálně pršet, protože už jsem pociťoval za volantem únavu. Takře jsem se před barák došoural okolo 19:15 a nyní zřejmě odpadnu do postele. Jinak to nevidím.

Takže ještě jednou díky za super sraz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně rád bych napsal něco, co by se hodilo k tolika díky, ale přiznám se, že mi to vůbec nemyslí. Snad jen jedna věc mě napadá. Děkujeme s Aluškou i Pavlem T. zatolik uznání, ale věřte, že základem všeho je dobrá parta a tou jste byli naprosto všichni. Jste ti nejskvělejší a já budu moc rád, pokud přijdete na pravděpodobně 18 sraz Peugeot clubu MORAVSKÝ KRAS 2007.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se k ostatním a děkuji za nádherně strávený víkend v příjemném prostředí a mezi fajn lidmi. Obdïvuji všechny kdo se pouští do organizace těchto velkých srazů, protože vím, kolik to dá práce a že jako organizátoři si to většinou moc neužijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se musim pripojit do dlouhatanske rady tech, kteri chteji podekovat za jednoznacne super sraz!!!

Byla jsem poprve a zazitku fakt dost...organizace bezvadna, programek na jednicku s hvezdickou...

Takze Alusko, Dodo a vsichni ti, co meli co do cinneni s organizaci a pripravou DIKY DIKY DIKY - a priste jasna ucast cervene 206 se lvem na kapote :super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict to co vsichni ostatni... -uplne SUUUPPEER -muj prvni sraz a auz se nemuzu dockat na dalsi... -fajn program, nalada i lidi... -co vic si prat :-). Kdyz to u me jen trochu pujde tesim se zas v Sebetove.

Diky DODO, Alusko, PavleT i ostatni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Děkujeme moc. Jsme rádi, že se Vám tam líbilo i přes drobné chybičky, které byly zaviněné jak námi, tak bohužel i majitelem chaty, jeho chování se mi vůbec nelíbilo :grr .

Mě se taky chování majitele nelíbilo. Hold ten by si zasloužil.

Jo a Aluško, nechci tě nějak naštvat, ale trochu si rýpnu - nevíš kde skončila moje lepící páska? Já se jen tak ptám, ale nemusím ji dostat zpět... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Děkujeme moc. Jsme rádi, že se Vám tam líbilo i přes drobné chybičky, které byly zaviněné jak námi, tak bohužel i majitelem chaty, jeho chování se mi vůbec nelíbilo :grr .

tak jeho chovani (a vubec kvalita jim poskytovaneho servisu) bylo asi jedinym vaznym nedostatkem celeho srazu, ale to uz jsme probirali pri zakonceni srazu a i v pondeli rano. je to skoda, protoze misto i ubytovani bylo fajn ... na druhou stranu, chat a kempu je nastesti dost a kveten neni zrovna sezona, kdy by mely plno, takze nekde jinde jiste budou radi za takto pocetnou skupinu lidi ;)

co se tyka ostatnich drobnych chybicek, to je v pohode a patri to k takovymto akcim, spis bych rekl ze na to, kolik aktivit a akci tam bylo a k poctu ucastniku se Vam organizace podarila neuveritelne dobre ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...