Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predne svetlo


1peter

Recommended Posts

Zdravým mám taký malí problém potrebujem vymeniť predne svetlo z dôvodu že sa stále rosí.  Aj na STK mi to bolo vytknuté . Ja by som potreboval vedieť ako sa to demontuje či to zvládnem pred domom na ulici. Ak by sa dalo dáky postup. Za odpoveď vopred ďakujem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před cca 10 lety jsme měli souseda, co vlastnil T 148 a běžně parkoval u paneláku (dnes by se už nevlez), jednou měnil ložiska v zadním náboji 😲před barákem 😲--přivezl si velkou nízkou vanu, tovární přípravky a robil, půl baráku na něho hledělo z balkonů, sundal kola, vytáhl náboj, trafem vyvařil vnější kroužky na ložiskách 😲(jsou tam dvě), prostě za dva dny bylo hotové, namazal ruční dekalamitkou, vanu plnou vazeliny a bordelu hodili na korbu , mmch., nebyla po něm na parkovišti jediná mastná skvrna, všechno kolem pozametal a pak odjel 😂,  už tu nějaký rok nebydlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz je to sice vyresene, ale u mne pomohlo, kdyz jsem ve svetle pouze vycistil ty vetraci otvory.

Ve svetlech jsou vetraci otvory a na tom je nasazene takove gumove koleno, aby tam nelital bordel. U mne tam byla pavucina a v tom komplet bordel, prach, listi atd..., takze to nevetralo. vycistil jsem to a je to o 100 procent lepsi👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...