Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náhrada gumové krytky v předním podběhu


PaKr

Recommended Posts

Rozhodl jsem se nahradit tu krytku, která stejně nemá velkou životnost kusem plastu a dvěma příchytkami.

Ovál má rozměry cca 6,5x4cm, plast jsem ustřihl cca 8,5x5,5cm. Použil jsem zničený podběh z 307. A vyvrtal díry na příchytky ( tyto 10mm vrtákem) a označil a vrtnul díry do podběhu. 

Příchytky jsem koupil v Peugeotu, ( přichycení podběhu na 307, dostal jsem tyhle, že ty s "terčíkem" uprostřed už nejsou) 10korun za kus.

Říkal jsem si, že ten plast jsem mohl střihnout vyšší ( aspoň 10 cm), ale pak by se musel střihnout výsek pro šroub. Tak možná na dalších autech.

To je asi tak všechno. Vím, že 406 už moc není, ale třeba to ještě někdo využije :)

IMG_20220916_183925.jpg

IMG_20220916_185109.jpg

IMG_20220916_192522.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný. A když mi nakreslíš tvar s rozměry, tak ti klidně udělám model a vytisknu z plastu na míru, s nějakým přesahem nahoře a zámkem dole, aby to šlo nasazovat/vyndavat :P Jináč tyhle příchytky jsou lepší, s terčíkem prdlajs vydrží, tyhle jsou fakt pevný.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...