Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KUFR- DEST- Stahovani okynek


muz.v.cernem

Recommended Posts

tak asi zacnu sam...problem mam se zadnim kufrem, porad mi tam chcije:-) a nevim proc, dal sem novou gumu pod viko, pretesnil svetla, kridlo, vicko na nadrz, uz nevim, nakej napad????..jo a este valstne porad mi spatne vyjizdi pravy predni okno, nekdy vubec nejede a musim ho tahnout:-(( rucne...jen sem namazal morotek a vycistil, ale nak to nepomohlo....este sem vlastne zkousel procistit spinace a kontakty, ale to pomohlo jen malinko..proste jezdi desne blbe:-)))tak treba jestli nekdo nemate napad jak a kde???...treba sou nekde pod pristrojovkou este naky konektory, ale nak se mi do ni nechce kdy nevim presne....NAKEJ napady by nebyl??? DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne okynek - muzou byt trochu poohybany ty vodici listy, ve kterych je nacvaknuty tesneni.... ty listy jsou ve dverich vevnitr (NEmyslim ty, co jsou na ramecku okna dveri)

Teceni do kufru: a netece ti tam spodem? Ja mam na 205ce normalne diry skrz ten plech na dne a do nich patri nacvaknout takove cudly, co potom drzi ten koberecek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cece ty listy ve dverich, urcite myslis ty co dou po obvodu celyho skla, tak ty sem namazal vazelinou....:-)) nic moc...

jo ty ty (drzaky na koberec) tam naky sou, ale myslim ze sou plny, a spodem nevim kudy..prave ze tam sou po obou strana v blatnikach takovy ty odvzdusnovaci diry, a pres ne je ten plastovej kryt, v levo je takovej asi 25 cm dlouhej a v pravo menci, tak 12 cm, prave taky sem myslel ze to tim je, mel sem je praskly, ale sehnal sem supr na vrakaci, pretesnil sem silikonem, ale porad chcije..des.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já si myslím že ti tam teče přes zadní lampy.Tak jak mi. Pokud jsi to světlo měl sdělané a byla tam už stěřelá ta guma/ těsnění/, tak už ti to pořádně těsnít nebude. A pozor nemá smysl to těsnit silikonem.Jen a pouze nové těsnění.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...