Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

e-LEGEND na Arkádách 17. září


MJSytic

Recommended Posts

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

15,00 – společný odjezd posádek  .....kam?

Tak to vůbec nevím.

 

Před hodinou, VojtouNerCZ napsal:

Z jakého mailu to přišlo? Stále nic, tak přemýšlím, jestli prostě chyba nebo jsem nestihl poslat registraci včas 🤔

Ještě vydrž a nebo ať ti to někdo z klubu přepošle info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

Z jakého mailu to přišlo? Stále nic, tak přemýšlím, jestli prostě chyba nebo jsem nestihl poslat registraci včas 🤔

A ten první potvrzovací ti přišel? Normálně jí zavolej. Sama tam píše, že v případě dotazů se na ní máme obrátit ;) 

 

před 4 hodinami, Pe.Tr napsal:

15,00 – společný odjezd posádek  .....kam?

No kam... Normálně, domů :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci

Tak i já přidám dvě fotky z akce. E Legend mile překvapil perfektním zpracováním. Před spoustou let jsem viděl prototyp Lancie Stratos, ale to tehdejší zpracování mezer dílů karoserie se nedá ani trochu srovnávat. Peugeot je u modelu e-Legend v tomto směru perfektní.

Akce dobrá jen mé coupé mi celou cestu vyčítalo, že jsem jej po letech vytáhl ze suché garáže do deště.😀  

e-Legend a (1).jpg

e-Legend a (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě až na pár detailů povedená akce :) U Domanského by to chtělo doladit trochu organizaci, komunikaci a odstranit chaos, jinak by to šlo :) Což skvěle nakonec řešila @Verýsek a její věrní sluhové z importu :D 

A e-legend by nebylo francouzké auto, kdyby se na něm nevy*rala v týdnu elektrika a nešlo otevřít :aut 

Upraveno uživatelem ChouLu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Ten Boxer je mě povědomý. :myslim

Taky mi to něco říká tuším že ten človíček má nějakého Renaulťáckýho veterána a jako daily káru měl/ má Dacii tuším Logana. A jestli je to ten kterého myslím tak vždy říkal že je táta máma v jedné osobě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkujeme za super akci :papabylo mi ctí poznat některé klubáky a děkuji @ChouLu za cenné rady a @skucimu za skvělý pokec u čekání na tousty :D

Jinak přiznávám, že z mé strany to bylo tak trochu chlubení se cizím peřím ( a dvojmo) , protože jsme přijeli autem, které tady nedávno inzeroval @Béďa ( takže aktuální super stav auta není moje zásluha) a navíc je rodičů :)

Jinak za 2 dny ujeto přes tisíc kilometrů, z toho 900 na jedno natankování, takže jsem byl mile překvapen :) a to jsem nejel žádný eko-styl, ale moje 406 s RFV dávala na nádrž max 750...

IMG_20220917_131316.jpg

IMG_20220917_142810.jpg

IMG_20220917_142837.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je protivnýho na sdělení prostého faktu, že jsem se 406kou  běžně najel na nádrž 800 km? Nikdy jsem nejezdil na spotřebu a mám rád svižnou jízdu, za kterou si holt připlatím. Tak jednoduché to je 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...