Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klubový opravář mobilů


MJSytic

Recommended Posts

Ahoj, možná bych se měl spíš zeptat v inzerci, ale zkusím to nejdříve dát sem. Není tady prosím nějaký opravář MT?
Než se do toho pustím sám a udělám víc škody, než užitku :D Mám tu stařičkou Nokii 5 a odporoučel se jí spodní mikrofon. Místo přenosu zvuku to jen praská :(
Telefon je jinak zachovalý a pro nenáročné používání by mohl ještě pár let sloužit, tak bych ho chtěl zachránit. Koukal jsem, že díly nejsou drahé - samotný mikrofon asi 25Kč nebo celá spodní deska origo za 200,- Takže teď jen sehnat někoho šikovného a levného, kdo to vymění :aut :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proto se tu na to přeci ptám :aut Kdyby se u toho nemuselo dávat bacha, mám to už opravené :D Ale teď jsem měnil vnitřní zrcátko na 206 a nic neprasklo (ani čelní ani to zrcátko) tak snad dám i ten mobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VojtouNerCZ Tak ono přecvaknout zrcátko z kloubu na kloub není úplně prd. Resp. to právě dost často "prd" udělá :D
@Dave_k Díky, videa na internetu mám samozřejmě projetá.
Já jako nějaké zkušenosti s výměnou digitizérů a displejů mám. Ale v drtivé většině to bylo tak, že to bylo prasklé a dávalo se tam nové. To se pak sundává celkem snadno. Tady bych to právě prasknout nechtěl, proto jsem si říkal, že bych to přehodil na někoho, kdo má potřebné vybavení a zručnost :aut Ale dodali jste mi odvahu, že se to dá zvládnout, tak to zkusím. Když to rupne, tak za to může klub (a moje "volšový ruce") :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...