Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbag - poškození


Lihous

Recommended Posts

@Medvěd to snad nikdo, aspoň já nevím o nikom, kdo by bag preventivně měnil ( ani já jsem to na 206 nedělal ) a pokud se musí měnit ( nehoda, krádež), tak to většina stejně vezme někde z vrakoviště ( zejména právě u aut 10+)

 

Jinak ty "prolisy", kde to má případně "prasknout" jsou opravdu na některých autech víc vidět. Tohle bych asi vyměnil, jenom když bych sehnal výhodně jiný. Sice by mě to asi sr....lo, ale stejně tak mě s... odlupující se krytka spolujezdcova bagu na rodičovské 406, ale neřeším to ( a možná už to nebudu řešit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info - ja na to prisel nahodou jak jsem psal.

Mel jsem volant  "otoceny" viz foto a svitilo spravnym smerem slunicko - myslim si ze povrch ztvrdnul a kdyz se tu a tam pouzil klakson
tak to popraskalo - navic to bude asi hrana ktera pri aktivaci musi prasknout aby se mohl vystrelit airbag.

Tez urcite nebudeme menit leda ze by to prasklo vice a pytel vylezl ven :)
Pri 22letech je tento prvek spis okrasou neb hlavni deformacni zona je - jak to napsat slusne ??
No nebude uplne ve forme.

A bezp.pasy no tez jsou ztvrdle a nadherne "rezou" plast na "B" sloupku.
Radeji nepremyslet jak by pripadny stret dopadl kdyz v dobe vzniku tento kocar dostal tusim 3hvezdy a nej zatizenejsi bylo misto ridice koleno kycel - nekde by se asi dalo
dohledat.

:xvulJa se ted trapim co koupit v bazarech doslova "DRŤ" a nalestena "bida" v beznem inzeratu podobne ...?
Nove nic nenabizi a preci jen vyhodit oknem 7/800tis  a vice za prumerne vybaveny kram ??
V dobe kdy clovek netusi zda se nepropadne do role "neplatice" diky  ..... Nee  to sem nepatri.  🤫


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta informace o výměně bagů je obecná--psali o tom ve své době všechny automobilky podle vzorce: když začne jedna, musíme to psát taky..., mmch., tahle logika funguje dodnes, kdy jedna automobilky vymyslí chu.ovinu a ostatní to mají po pár měsících taky..., jinak to upozornění platilo i pro všechny pryžové díly v autě, ale za celou svou kariéru jsem nezažil, že by někdo přijel s tímto požadavkem :aut

jinak mám za sebou čelní srážku s mojí 11 letou P406 a druhé auto byl P607, já jel 30, on kolem 70, šupa to byla slušná, v mém autě zafungovalo všechno jak mělo, vystoupil jsem bez jakéhokoliv zranění, ale auto šlo na náhr. díly (šrot) 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...