Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPANILA JIZDA NA SRAZU V MOR.KRASU - PRO DAMY


Recommended Posts

Původně zaslal: Ventil

Původně zaslal: Aluška

.... o nějakém leštění a voskování asi nemůže být ani řeč, leda, že by se našel nějaký dobrovolník a v pátek to stihl????? :D :D :D Děkuji, nehlaste se všichni... :D:cool::D .

:papa Prosiim, prosiim....

ja chci jenom rici, ze se nehlasim, tak at se mnou nepocitas :D:D V patek to opravdu taky nestihnu, ale jestli te to aspon trochu uklidni - ja budu taky rad, kdyz toho sveho pazouta umyju, lesteni a voskovani ho taky neceka, takze nebudes sama :D

Ufff, to jsem se lekla, že budu sama, komu se nebude autíčko lesknout, tak snad nebudu.....:D:cool::aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Já mám jenom kvádro z maturitního plesu a nevím jak mě je :myslim:myslim

Pravděpodobně se smrsklo v pase......:D:D

Ty handry jsou stejně ale svině, viď???:D Pár let si je člověk neveme a ...

Něco jinýho by bylo, kdybysme byli sraz veteránů, to bych si vzal klíďo i dobový hadry... (i když moje holka se už k veteránovi pomalu blíží :roll)

Bohouši, neříkej, že ti není sako. Smrsklo v pase? To je divný...

Neon: No sraz veteránu, v některých případech už skoro ano...

Netopýrko: Stačil by motýlek??? Tahat sako je dost problém... Ale mám černou košili a černé džíny - co ty na to? K tomu ten motýlek... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radka S.

šmarjá, tak co si mám obléknout? tričko nebo šatky? já stejně žádný nemám, taky se mi všechno nějek smrsklo, tak teď nevím, mám něco shánět nebo ne?:myslim

Hmm, a co to takhle nějak prokombinovat, ale nic mě+ nenapadá :( jsem už z toho celej ucabrcanej. Už se těším, až tam budeme a skončí ty přípravy. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Radka S.

šmarjá, tak co si mám obléknout? tričko nebo šatky? já stejně žádný nemám, taky se mi všechno nějek smrsklo, tak teď nevím, mám něco shánět nebo ne?:myslim

Hmm, a co to takhle nějak prokombinovat, ale nic mě+ nenapadá :( jsem už z toho celej ucabrcanej. Už se těším, až tam budeme a skončí ty přípravy. :aut

My už se těšíme...a vy to máte zmáklé na jedničku...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KIRRA

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Radka S.

šmarjá, tak co si mám obléknout? tričko nebo šatky? já stejně žádný nemám, taky se mi všechno nějek smrsklo, tak teď nevím, mám něco shánět nebo ne?:myslim

Hmm, a co to takhle nějak prokombinovat, ale nic mě+ nenapadá :( jsem už z toho celej ucabrcanej. Už se těším, až tam budeme a skončí ty přípravy. :aut

My už se těšíme...a vy to máte zmáklé na jedničku...:super

Já se nechám překvapit. Zmáklé to budeme mít na jedničku, když budete ze srazu odjíždět a budete spokojeni.

Ale díky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D problem neni nic, heslem akce je No stress, takze at ma kazdy na sobe to, v cem bude v pohode :)

Alusko nebud smutna, nez dojedu z Prahy, bude moje auti jako prasatko :) :) :)

Já myslím, že nebude, pršet nemá, tak určitě zůstane krásně naleštěné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem zkoušel ty kalhoty:D:D , noa bříško mě nějak uteklo do ramen.:roker

Zítřek bude super už se nemuůžu dočkat. Trošku ještě schrupnu po noční a jedůůůůů...:D:papa:papa

Těšiim se na všechny v Šebetově sem moc dlouho nepobl a tak Vás ani neznám osobně:myslim..:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...