Jump to content

1. podkrkonošský ?

Recommended Posts

Byť není v naší režii, byla jsem požádána o dobrovolnou pomoc. Slečna Kateřina se bez jakýchkoli velkých sponzoringů pustila do odvážné akce.., přesto si myslím, že to nebude úplný fiasko.. 😃

Možná budoucí klubačka, co ty auta prostě taky žere...? 😅 Nevím a asi je to jedno.. 😅 Kdo se budete nudit.., vyražte.. :)

V odkazu na fb je bližší info (mělo by to snad jít i těm co fb nemají)

https://m.facebook.com/events/471762264952758?tsid=0.7823746408878829&source=result

13.8., 8:00-18:00 Sportovní areál Havlovice (okr. Trutnov)

Edited by Weri 605

Tyjo, sice to mám trochu z ruky, ale bych mohl zkusit vytáhnout ženu a udělat nějakou dovču se zastávkou na srazu :) škoda že je to jen jednodenní akce. 

Víkendový sraz bude Vánočák, co vím někdy koncem listopadu. :myslim

13.8. se akorát vracíme z dovolené od moře a že bych měl chuť jet ještě do Krkonoš nevím, nevím. :D

No jet 200 km na jednodeňák se mě nechce a nehledě na to, že za měsíc tam pojedu na sraz 205/309/405....

Tak třeba příště někde blíž... 👋 👍 😉 

před 55 minutami, KoudaK napsal:

No jet 200 km na jednodeňák se mě nechce a nehledě na to, že za měsíc tam pojedu na sraz 205/309/405....

Tak třeba příště někde blíž... 👋👍😉 

Jinak kde  bude za měsíc sraz ještě?

• 3 weeks later...

já byl, akce naprosto parádní, hezky jsme se projeli, zasoutěžili, najedli, pokecali, na první ročník super, bylo nás tam 15 a pak ještě přijely asi ještě dva, nebo tři ale jen na čumendu a pak zas jeli. Velký palec nahoru organizátorce, moc jsme si to užili :)
A já jsem s 309tou ujel dohromady 500km za celý den s jednou ztrátou kytičky - odešlo ložisko v předním kole, takže kravál jak blázen, ale dojel jsem :D Ale zase jsem jel za 4,5l/100 :D

20220813_142731.jpg

20220813_115353.jpg

20220813_065122.jpg

20220813_115917.jpg

• 1 month later...