Jump to content
Sign in to follow this  
tomyka

naftovy filter

Recommended Posts

Podívej se do motorového prostoru, zda tam nemáš upadený konektor s dvouma drátama, vede kolem hadic s vodou do topení, když je vyskratuješ měla by se ti na palubce rozsvítit kontrolka signalizující přítomnost vody v palivu.

Na P405GLD a asi i u tomyka je kontrolka vody v palivovém filtru nafty v horní řadě kontrolek (vedle symbolu dobíjení). Je žlutá - znázorněná jako hladina v nádobce.

To Swine zero zero sevn: Pokaď ti to nikdy nesvítilo, tak to čidlo patrně nemáš vůbec instalovaný, páč dost často zloběj a svítěj jak pominutý. Furt mě to děsilo a odpoštěl sem naftu a nadával co to maj u OMW za šmejd, ale čas ukázal, že na vině je ten senzor na vlhkost. Potíž je v tom, že se časem zaflákaj elektrody a vznikne mezi nima svod a je potřeba to vypucovat. Nebo čidlo na vlhkost navlhne a protože Mach suchý čidlo neměl, tak to čidlo neodvlhčil nebo tak něco. U Peugeotů prý nezloběj čidla montovaný čtrnáct dní před, nebo dva dny po následujícím týdnu... :D:D:D Jo Swine, jak dlouho už je Vlach v jináči? :D:D:D

Až budu mít auto :mad::mad:, tak se na to schválně mrknu, jestli tam někde něco takovýho není :o, protože jsem si zatím nikdy nevšiml, že by mě tam něco svítilo, uvidíme :)