Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008 1.2 vti - nový "tchýněstroj"


MJSytic

Recommended Posts

Moc témat s 2008 tady není, tak jedno přidám. Lidi jezdí teď do Varů kvůli fesťáku, my jsme tam včera vyrazili pro auto :aut

Je to 2008 11/2016 1,2 60kW aktuálně s necelými 34tis km. Uvnitř je atmosférická V3, sice bez turba, ale zase bez přímého vstřiku a bez S&S. Navíc to vypadá, že plní Euro 6.1. Moc to nejede, ale vzhledem ke způsobu používání je předpoklad, že by to mělo vydržet "moc nejezdit" o něco déle, než oturbené přímovstřiky :myslim

Výbava je taková základní. Přední okna v ele., Autoklima, tempomat, vyhřívané přední sedačky a zadní parkáče. Původně se sháněla černá, ale červená prý nakonec taky dobrá :D

Teď ještě doladit formality, a pak servis + klubové označení ;)

Pár fotek z dovozu, pak dodám další, až to budu mít doma...

IMG-20220705-WA0001.jpg

IMG-20220705-WA0002.jpg

IMG-20220705-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím víceméně počítám. Jen bych to viděl asi jen na ten řemen. Na druhou stranu, když jsem slyšel, že po těch X verzích se tam začaly zase dávat ty úplně první, musím zjistit, jaký je aktuální stav a jaké zvolit ideální řešení. A to nebude ze dne na den :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska proběhl přepis a nějaké to základní zaškolení a nastavení. Tak jsem při té příležitosti mrknul na ten řemen a naštěstí tam nějaký ještě je :aut Zároveň musím vymyslet jaký tam dát olej. Nejvíc by se mi tam líbila 9000 5W40, ale teď je tam ineo 5W30 a původně asi first 0W30 :myslim

IMG-20220711-WA0002.jpg

IMG-20220711-WA0001.jpg

IMG-20220711-WA0003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...