Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvodový řemen vytahaný do šířky


ppll33

Recommended Posts

Ahoj,
dokázal by jste mi někdo poradit? Máme 3008 r.v. 2017 1.2 PureTech 96kW, jsem 2. majitel, teď jsem byl na servisní prohlídce (61.000) a řekli mi, že je tam vytahaný řemen do šířky, že místo 4cm má 5,5cm. Ale problém je v tom, že první majitel jel na první servisní prohlídku až v 25.000 km a vzhledem k tomu mi nemůžou vyměnit rozvodový řemen v rámci garance a výměna stojí 18 tisíc. Všude jsem četl, že se jedná o špatný materiál toho rozvodového řemene a že to Peugeot ví a od roku 2019 již dávali jiný. Opravdu se k tomu může Peugeot postavit takto a není jiná možnost? Dokázal by mi někdo zkušený poradit?

Upraveno uživatelem ppll33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, píšeš o motoru a nesdělíš, o jaký motor jde 🙈, pravděpodobně 1.2 puretech, výměna řemenu nebude za 18 tisíc, to tě natahujou

jinak první majitel nedodržel záruční podmínky, tak se nediv, zkusil bych jiný autorizák a domluvit se, nebo dotaz na Peugeot. cz, vysvětlit o co jde, jinak to samozřejmě jde vyřešit tak, abys výměnu neplatil, ale teď to záleží na pežotu, jak se k tomu postaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za info, informace o motoru jsem doplnil, navíc jsem dle servisky zjistil, že majitel tam nebyl v 15tis, ale až v 25tis (v 15tis si nechal měnit olej jinde a není to zapsané) - po telefonátu ze servisem, jsme si asi nerozuměli. Zkusím ten Peugeot, jak se k tomu postaví, případně budu dále kontaktovat původního majitele. 

Můžu se ještě zeptat, jaká je tedy normální cena výměny řemenu?

Upraveno uživatelem ppll33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se tedy zeptat na cenu? Klidně soukromě do zprávy. Napsal jsem ještě původnímu majiteli a čekám jak se k tomu postaví ... Trochu mě překvapila i cena "běžného servisu" - výměna oleje + filtru, pylového filtru + svíčky = 10.521 Kč

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...