Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poruchovost Peugeot Traveller


Jazzinek

Recommended Posts

Zdravím, jsem vlastníkem Travellera cca 1/2 roku (najeto 80 tis. km) a již jsem byl 3x v servisu. Chtěl bych udělat takovou anketku - jak to máte vy ostatní s poruchovostí? Mohli byste sem prosím napsat tři údaje - jak dlouho auto máte / kolik má najeto / kolik jste řešili problémů? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4roky,130kW,EAT8,220tis km

Převodovka 80 tis, výměna

Převodovka 160tis,oprava

Čerpadlo topení,Filtr FAP, 4 vstřikovače,ad Blue vstřikovač, prasklé rozvody, směšovač topení,nefunguje zadní stěrač přeskakuje,oprava obou automatických zavíračůí bočních dveří, teď velká spotřeba oleje asi 1 litr na 1000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Jonáš Jiří napsal:

4roky,130kW,EAT8,220tis km

Převodovka 80 tis, výměna

Převodovka 160tis,oprava

Čerpadlo topení,Filtr FAP, 4 vstřikovače,ad Blue vstřikovač, prasklé rozvody, směšovač topení,nefunguje zadní stěrač přeskakuje,oprava obou automatických zavíračůí bočních dveří, teď velká spotřeba oleje asi 1 litr na 1000 km.

Tak to je masakr ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já tipuji náhoda... nebo se to opět projeví, protože ať přemýšlím jak přemýšlím, tak nikudy z vyměněných věcí asi olej unikat ve větším množství nemůže, možná do vody, ale to by bylo vidět v chladící kapalině. Anebo přes těsnění, nevěřím. 

Upraveno uživatelem spagetti73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start stop u mne taky přestal fungovat, taky baterka, ale je to adrenalin, když se chceš rozjet, čekáš že motor naskočí a ono nic.... Hláška nastartujte znovu, takže proces šlápnout na brzdu otočit kolečko do P, nastartovat, kolečko do D a vyrazit, bratru cca 4 vteřiny. A když se potřebuje člověk odpichnout z křižovatky a řítí se na něj kamion... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistěte si, jestli není svolávačka na úpravu softwaru motoru. Měl jsem jí a odstranilo to občasné o cca 3 otočení startérem delší start teplého motoru a už nikdy se mi nestala výše popsaná situace se stopstartem. Dříve zcela běžně. Svolávačku jsem zjistil náhodou cca před pár měsíci a v aut. servisu mě na ní neupozornili, sám jsem jim to musel oznámit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...