Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho 206 1,4HDi X-design - montáž webasta - jak jinak, než v největších mrazech :)


Ferry

Recommended Posts

@Driver Chemii jsem pouzil PurexT od ceskyho vyrobce MPD Rakovnik. Delaj i cistici prostredky pro dekontamimaci vybaveni hasicu, v praci to pouzivame na zasahove obleky a veci co se na pozaristi zasvini a funguje jim to suprove. Kärcher to dokonce od nich nakupuje a prebaluje jako svoji doporucenou chemii pro tyhle mokre vysavace

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem si z dlouhé chvíle umotal svazek osvětlení kastlíku spolujezdce a osadil na palubku, ve finále přijde přimotnout k novému svazku palubní desky, kterej je už v autě, když jsem dodělával displej PPC. A taky jsem konečně mohl použít kleště na nýtovací matice z Lidlu. Původně jsou stahovačky oken do dveří nanýtovaný 6tkama nýtama, ale ty doma nemám, tak jsem tam nasázel nýtovací matice M5 a stahovačky budou přišroubovaný ke dveřím šroubkama

photo_2022-07-31_16-23-35 (2).jpg

photo_2022-07-31_16-23-35.jpg

photo_2022-07-31_18-36-58.jpg

photo_2022-07-31_18-36-59.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ferry changed the title to Ferryho otloukánek 206 1,4HDi X-design - daily trash car - renovace vypukla

Jako promiň ale na tohle by jsi měl mít asi papír od doktora. Protože koupit hujdu na denní ježdění a trochu ji uklidit a pak používat a dělat na tom jen věci který jsou akutní tak tomu říkám auto " otloukánek " ale aby jsi koupil hujdu a defacto jsi to rozebral na prvočinitele ošetřil a povyměňoval co je špatné a pak to poskládal  jako asi ještě u jednoho auta ale když to děláš s každou pixlou která ti přijde pod ruce tak to už je diagnóza to se jinak říct nedá.  Jinak Ti fandím a hlavně obdivuju jako s tím máš trpělivost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musim ty postupy na necem vyladit a natrenovat, az jednou dojde na renovaci te moji cervene lasky 406 😍😁

A vim, ze novy auto si urcite nekoupim (pri tom dnesnim vyberu uz bych asi ani nic z te nabidky aut nechtel), tak potrebuju neco, jako mel ing.Severin v Kulovem blesku - spolehlive auto za kazde okolnosti :) nez zakazou prodavat naftu a benzin

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ferry changed the title to Ferryho nová hračka 206 1,4HDi X-design - daily eňoňuňo car - renovace vypukla

vcera sundana nadrz a obrouseni rzi tak ze 3/4 dratakem na flexe, dneska bude dobrusovani tech mene dostupnych mist malym dratakem na vrtacce a smirglpapirem. Na nadrzi je praskla matice a byla cela oblita smesi nafty a prachu ze silnice, takze kompletni umyti a objednani nove matice s tesnenim

WhatsApp Image 2022-08-02 at 20.18.38.jpeg

photo_2022-08-03_08-09-56 (2).jpg

photo_2022-08-03_08-09-56.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dneska dokoncena ta nejspinavejsi a nejnudnejsi prace - obrouseno a doskrabano, nastrikano odrezovacem a v pondeli se muze strikat dvouslozkovej zaklad. Musim teda rict, ze proti fordu ta 206 byla vetsi vopruz, ackoliv se mi subjektivne zdala orezla min, tak diky milionu zahybu a prolisu se to brousilo fakt blbe a pomalu.

V meziprestavkach namontovana nova matice a tesneni na nadrzi ( a vycisteni nadrze uvnitr, docela tam i nejakej bordel byl) tak uz by nemela kolem merky tect, a pripravena nova zadni naprava (tu teda nebudu brousit a strikat, na to uz neni cas a chut a sluzbu udela i tak, jak je :) )

Resizer_16598037564685.jpeg

Resizer_16598037486093.jpeg

Resizer_16598037408561.jpeg

IMG-20220802-WA0002.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaciname se blizit do finale. Dneska dolakovana posledni vrstva a zacal jsem nastrojovat zpatky. Vepredu novy ramena Meyle HD, tlumice Peugeot - Eurorepar+horni ulozeni SKF, axialy+cepy rizeni taky Meyle HD, vzadu novy tlumice Peugeot Eurorepar a naprava, co ma 90k km, tak snad neco vydrzi :). Zitra prijdou komplet novy brzdy + brzdovka a bude hotovo.

Resizer_16601593225137.jpeg

Resizer_16601593070023.jpeg

Resizer_16601593147225.jpeg

Resizer_166015933659711.jpeg

Resizer_16601593296419.jpeg

Resizer_16601593006951.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...