Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Temný rytíř NX4


Milan+

Recommended Posts

Tak dnes už jsem dodělal, tak chvilka času představit v naší flotile nový přírustek.

Je to Hyundai Tucson ,model nx4, barva metalíza Dark Knight Grey. Ano výběr vozů na trhu je dostatečný,ale design hrál tady roli,jelikož,to samé jak s Ulysse, Mazda cx3,nemám rád okoukaná auta a krabicoidní tvar,takže proto tahle volba. 

Motorizace 1,6Tgdi, 110,1 kw , 48v, 7DCT ,výbava Style Premium,výhřívaná,větraná kůže, třízonovka klima,muzika Krell 360w,uvidíme co na to poví kamarád muzikant, zvukař @jarris ,adaptivní podvozek , asi všechny asistence co v autě mohou být, přifičelo to na gumách 235/50-19  Continental Premium contact 6 , takže krom panorama ,nebo černé střechy, které se vozily v sedmdesátkách je v autě vše. Nějak nemusím dvoubarvu na autě,  ani uvnitř,evokuje mi to porevoluci ,kdy se takhle lakovala slepenina. Na auto se čekalo cca 8 měsíců,ale protáhlo se to i díky dodatečně objednanému paketu Premium, auto nám předávala mladá paní co je také  členem klubu @Ta jak bydlí s Pe.Trem,které patří velký dík.

IMG-20220519-WA0035.jpg

IMG-20220519-WA0024.jpg

IMG-20220519-WA0025.jpg

IMG_20220601_174132.jpg

IMG_20220601_174150.jpg

IMG_20220519_204328.jpg

IMG_20220519_204231.jpg

IMG_20220519_204219.jpg

IMG_20220519_204245.jpg

IMG_20220519_204307.jpg

IMG_20220603_185902.jpg

IMG_20220522_222552.jpg

IMG_20220531_214847.jpg

IMG-20220603-WA0001.jpeg

IMG_20220603_212915.jpg

IMG_20220819_215029.jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 6. 2022 at 18:35, ozzy56 napsal:

tož fajne to maš :super  tych 48V jsou ventily, nebo Volty ?? 😂, doporučím nastříkat svary na výfuku hliníkovým sprejem, závity šroubů na spodku stříknout nějakým antikoro sprejem , jinak je spodek ošetřený celkem slušně , ať ti to jezdí 😉

Pojede na kompletní nástřik a dutiny do Mratína.

https://www.autoklempirstvi.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je parádní  dneska už bych se asi moc nerozmýšlel a automat bych vzal taky.

@Havlicek.Lukas toho bych se nebál že to bude z Mratína odfláknuté když jsem viděl fotky jejich práce  tak si myslím že to je stejný styl jako ARV možná že i trochu vymakanější  protože oni se sice prezentují jako autoklempíři ale myslím si že gró jejich práce jsou nástřiky antikorozky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+  svary na výfuku by na lince mohli nastříkat, protože při pohledu na nový spodek auta to křičí , ale materiál z kterého je komplet výfuk je kvalitní--žádná rez ani po zimě :super, jinak nástřik spodku a dutin smysl má, o tom žádná, ale já už na to kašlu, za tři čtyři roky bych to chtěl vyměnit za něco nového, takže pro mě antikorozní nástřik nemá smysl :myslim, jinak včera při 90 km vzdálenosti spotřeba 4.1 , to auto asi lže jak starý cigán 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny tak ať slouží 🥳 zatím jich moc nejezdi ale tak za půl roku jich už bude na  silnicích dost…. Mas pravdu designem to je odvaz ,ale aby za 3-4 roky to auto nezestarlo na mě to už je to kromě předku prekombinovany😉 ale sto lidi sto chuti 😂 co ze budeš dělat spodek taky žádná protikorozni ochrana?jinak ty ARV ta 3008  ten soudem 20000 ale prace super…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Máme za sebou cca1100km,zatím vše v poho,mám tam na reklamaci cca dvě prkotiny,zadek nezávislý oproti tuhé v pugu,to je jiná liga. 😀 Ale to mi bylo jasné hned při různých zkouškách. Větrané sedáky luxus a odjezd a příjeti po nasednutí nemá chybu,zrovna tak zadní vrata bez kopání,jenom,že přijdu k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš srovnávat novyho Tuscona a 3008 která se vyrábí od roku 2016😉 a už je na konci životní cyklu, to až přijde nová 3008 tak bude zas nabusenejsi….třeba noční vidění je za mě dobra věc👍
 

Ano výběr vozů na trhu je dostatečný,ale design hrál tady roli,jelikož,to samé jak s Ulysse, Mazda cx3,nemám rád okoukaná auta a krabicoidní tvar,takže proto tahle volba. 

s Ulysse a Mazdou mas pravdu ,ale v pátek jsem potkával 2 novy Tusony a za chvíli jich bude jezdit mraky jako předešlé generace, i diky zajímavé cenove politice😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1

3008 mám za rohem v ulici taky tři a když tu byl  nedávno jeden bývalý člen s 3008gt,dvobarva,ukazoval jsem to mamině,a i mládež mi povídá ,to snad ne ,tuhle krabici. Každému se líbí něco jiného. O tom žádná. A intoš je taky si myslím trošku jinde. Výběr je na každém samotném.

Sám bych asi i tu 3008 zkousnul.

Tuhle nápravu má asi i @ozzy56,takže tak. Je to úplně někde jinde. Záleží jak jezdíš. Že je potkáváš o tom žádná,jen by mě zajímala jakou máš na mysli cenovou politiku,na H fóru,už píši,že s cenou nelicituji. 

 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu ze ze zádu je 3008 krabice ale zepředu a zboku vypadá 👍 

tak 3008 jezdí dost teď už hlavně už i ojetin…

no o zadní nápravě to je jasný ze nezávislý na tom bude vždy v jízdních vlastnostech lip kromě dálnice😂 tam to bude nastejno…

cenova politika byla dřív taková ze když jsem se byl na Tucsona podívat tak mi na předváděcí nabídli slevu 30% ,ale to bylo před 1,5rokem to byla situace jiná…. Teď se prodává za cenikovky,  mě se vic líbila pojetím nová Kia Sportage a i zpracováním byla o level výš než Hyundai….ono je jedno  co to je za značku hlavně ze je to novy😉

 

na tu baterii to ujede kolik km čisté?

nebo to pomáhá při rozjezdech?za kolik s tím jezdíš? Kolega měl předchozí 1.6 turbo benzin a byl z toho nešťastný v kombinaci jezdil za 8,5 a vic dost na to nadával ale to byla předchozí série motoru a měl těch 132Kw 

co slicovani karoserie?

co budeš reklamovat?

jakym způsobem ty zajíždís automat?

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik toho ujedeš u vás po dálnici?😆

Nepotřebuji mít uskakanou prdel na okreskach.

Spotřebu neřeším,teď jsem za cca 7,5 na 1300km

30%mozna tak z říše snů a kde.

Možná tak na předchozí model ve výprodeji,to jsem taky koukal,ale to se  u nás koukalo  už po novém.

Pokud si pamatuji,tak když jsem sem dal,že ho testuji o víkendu,cca před necelým rokem, pá až po,tak jsi vyzvidal,volal jaké to je,takže 1,5 roku zpet blbost. Jináč situace už byla naprosto stejná.

Zbytečné dohady. Každý má na výběr. Já mám rád svižný design.

Jináč kamarád má Sportage,těch 132kw, spotřeba také asi kolem 8-8,2 ,je spokojen. Druhý má naftu,spokojen též,jen trošku víc v servisu.

 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi nehádejte se ohledně dizajnu auta, každému se líbí něco jiného, já bych třeba nemoh' šukat černošku 😂, a to není rasismus , ale když vám řeknu, že jezdím za 5.7 posledních 7 tisíc kilometrů, tak stejnak nebudete věřit, ani mi to hlava nebere, i když taky spotřebu zas tak řešit nemusím, ale displej to ukazuje 👍, jezdí se s tím fakt dobře, asi i tím, že je to poměrně velké, těžké auto..., hlavně, že se vleze do garáže, i když u vrat zbývá mezera 5 cm..., dneska jsem po dvou letech přišel na funkci jednoho knoflíku, přepíná se tím míra posilování serva 🙈--v tom autě jsou jen samé chujoviny 😂

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...