Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cvakající vnitřní BSI jednotka,vypínající se budíky


pulik

Recommended Posts

Ahoj všichni,

 

mám velkou prosbu o pomoc či rady zda nemá někdo zkušenosti? Mám Peugot Partner 1,6 16v r.v. 2003 a máme nyní problém že po nastartování cvakaá relátko ve vnitřní bsi jednotce. Relátko má na starosti ovládání oken a střechy/tu nemáme otevírací/. Pokud pojistku odpojím cvakání přestane ale při použití stěračů zhasné celá přístrojovka a nejdou blinkry nic. Pokud vypojím napájení do jednotky zase vše funguje OK. Někdy to vydrží déle někdy to udělá hned. Zkoušel jsem projít kabely zda není někde voda a neí, Zkoušel jsem dobíjet baterii zda není vybita, měřil i alternátor a vše vypadá OK. Někdo mi doporučoval koupit bsi na vrakáčí /stojí cca 1300,-/ ale tam bude pak potřeba nahrát imobilizér a někdo mi říkal že to není jen tak a někdo že to vůbec nejde pokud nemám kód k autu což nemám. Neřešil jste někdo něco podobného? Moc díky za rady...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotka byla suchá i uvnitř, rozebíral jsem jí a vše je suché, já nevím jestli může takhle odejít celá jednotka, kolega mi zkoušel i nějakou obyč diagnostiku a ta jen ukázala chyba spojení, což mohlo být způsobeno jak jsem odpojoval kabel. Nevím jestli nevede nějaká příprava do střechy a tam to může být mokré, to jsem zatím neabsolvoval??

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...