Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prověrka


nervozita

Recommended Posts

Ahoj po dlouhé době. Chci koupit 308SW 1,6 Hdi 80kw. Prý je z Holandska. Podle Vin je, ale v roce 2116 je stav kilometrů stejný jako v inzerátu. Bohužel ani servis v Holandsku mi to nenašlo. Kde to sakra 6 let sedělo. Koupeno na aukci v Polsku, první zmínka o Česku ve Strakonicích. Teď JBC. Zaplatil jsem Já vůl 23 euro. Co si myslíte o historii vozu a co o placení prověrek na netu podle VIN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je tam nějaká nesrovnalost a navíc se to objevilo v Polsku, tak bych se o to vůbec nezajímal a hledal dál... :cool:

Jestli tě sere 23€ za odhalení problémů s nesedícími kilometry, tak je to těžký radit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč někdo chce auto co dva roky stojí v bazaru a nikdo ho nechce? Tohle nepochopim, aut je jako sraček.

 

Ale poradím ti, zaplať si členství zde na klubu, pak budeš moci dát dotaz do vlákna kde ti zjistí servisní historii podle VIN

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Třetina lidí má auto ze zahraničí a ví o jeho historii prd. Koupit auto s jasným servisem posledních100tkm a původem s nájezdem 235tkm nebo 125tkm s málo či žádnýma informacema za 100000kč to je oč tu běží. První je 2,0hdi druhý je 1,6 hdi oba 6q 308SW. Ten o kterém jsem psal je v JBC AUTOHOFI. Taky mě zajímalo co vy na to prověřování, když to dělá spousta společností. Která je důvěryhodná a která ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že chceš koupit za málo zánovní auto, tomu bych se nedivil--to chce většina, i když tady tomu říkáme uplést z h.o.v.n.a. bič (to se taky málokomu povede)😂, podle mě auto zvenku bude vždycky loterie, já bych koupil ojetinu jen z česka, která má historii super zjistitelnou, ale možná ti to vyjde a nebudeš pak v černých ovcích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...