Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výrobky z tvarůžkárny z Loštic


Recommended Posts

drahoušku můj zlatý Pepito... bude to raketa, ale 4x salám a 20x klobása.... klidně ti pošlu předem prachy... - jinak kdyby nebylo do počtu - ber co bude.... :D  ňák se s nim pak sama podělám... :D Děkujuuuuuuuuuuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to je z loučky, tak to ti teda nedoporučuju, minule se mi málem utopila klobása v tuku, ta v ty *neumím psát slušně*ce vyslovene plavala, salam sama kost.... uz tam nezastavuju.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

risknu to.... jestli to bude várka jak řikáš @Scratch, tak se na to vykašlu taky..

@Pepito prosím eště smradlavky... :D 

- 5x    125g věněčky... - plný syrečky nechci ani krabice velký... jestli nebudou věnečky s dírkou jpo jednom balení 125g tak nic nechci

- 1x     200g Hanácké oheň - kousky tvarglů s chilli...

 

Kujůůůůůůůů :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 5. 2022 at 19:47, VojtouNerCZ napsal:

Ještě se mi teda nestalo, aby tvargle, klobásy, sejra, vlastně cokoli z Loštic nebylo dobrý. Jediný co, tak ta zmrzlina není úplně můj šálek čaje. Ale vždy, když je pochod, tak si nakoupím a smlsnu.

no me se tam uz 2x stalo, ze klobasa byla faktu pretucnena a dost kosti, takze jsem si moc nepochutnal. Do klobasy, kterou mi tam kdysi servirovali, kdyz jsme tam s tatou staveli kamionem, se to neda srovnat uz vubec :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Donutili jste mne tam dneska zastavit. 1 klobasa vysla na 84 Kc, opet celkem stavnata, no tucna, do toho jsem tam mel chrupavku a proste pri cene 450 kc za kilo klobasy, si predstavuji proste trosku jiny level klobasy. No a potvrdil jsem si, ze uz tam nezastavim....... je to ale skoda....

Jinak v losticich jsem nechal 1600 🙈🙉

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 neboj, já ty salámy a klobásy budu mít přímo od majitele motorestu. Je to můj soused a také tak trochu kamarád, takže to snad bude lepší kvalita. Říkal jsem mu že je to pro mě a pro rodinu. :papa

 

@Scratch Jirko, v kolík hodin jsi byl u nás v Lošticích? Mohli jsme si udělat mikrosraz. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...