Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ramena


peugeotpartner

Recommended Posts

ahoj prosím je vada to ze kazdé rameno má jinak nalisovaný silentblok? je tam rozdíl cca 6 mm, takže pokud se to namontuje tak jedna guma -silentblok bude více naptnutá nez druhá, a tudíž více namáhaná ... nebo je to ok? Muzu to jeste vrátit a vyměnit.... podle mne by to mělo být stejné je to rameno LEMFOERDER ..auto 2006 NFU

 

aby pak nebyl problém s autem 

 

diky moc

P1050102.JPG

P1050103.JPG

P1050104.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z te fotky toho moc videt neni. Ale jestli je to silent na rameni, tak to zadna tragedie nebude. Ja osobne jsem s Lemforderem skoncil. Jednou mi prisly 4 cepy a vsechny made in China, ty jsem vratil. A pak jsem kupoval komplet ramena na C4 Picasso a z nich vypadly po 3 letech ty vetsi puky. Normalne ty ramena zacaly vrzat, kdyz se predek zhoupl a bylo to tim, ze sice puky drzely v luzkach, protoze to nema kam vypadnout, ale ta guma byla po te dobe v tom luzku zcela navolno - odlepena. Bylo to videt, jak se to vysklebilo na zvednutem aute. 

Pamatuju doby, kdy jsem Lemfordery kupoval na Xantii a byla to opravdu nejlepsi znacka z druhosky. BTW. ty Lemforder ramena jsem vyndal a prelisoval na nich silentbloky od MeyleHD a jsou tam doted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...