Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kuna nebo co?


Pitroch

Recommended Posts

Umyl jsem 100% pred cca mesicem po zime. Vcera kouknu a tohle. Tapky tam nikde nejsou, spis jako rozmazany bahno, chlupy nikde, vozrany nic. Prijde me to nejvic, jako kdyby tam nekdo placal spinavym hadrem, ale jenom na deklu motoru na casti vpravo, kde je baterka je to ok  ... Napadlo me, ze jsem jel v desti, jestli to nemuze nejak hazet nahoru bordel a jestli se treba nejedna nakonec o "vlastnost" v motoru. Ma to tam nekdo podobne zpraseny taky? 1234301054_IMG_20220429_194740934.thumb.jpg.6d01348b46b0d4cad000156b38cdc81a.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.

Jestli je to kocka, tak dobry. Zahajim ofenzivu. Nacetl jsem, ze jako opatreni proti kunam lze aplikovat: 

  • chlupy ze psa či kočky v motoru
  • houbička se savem v motoru
  • deka pod autem na které spí kočky či psy
  • elektrická rušička pod autem (ta vydává ultrazvuk, který má kunám vadit)
  • halogenové světlo namířené na auto celou noc
  • pletivo pod motorem (kuny po něm prý nerady chodí)
  • voňavky, vonné oleje, octy, mýdla, speciální spreje
  • WC bločky co se dávají na vůni na toaletu

- cili, je-li to kocka, tak jde vlaste uz o protiopatreni. Jeste tam k ni zavru naseho psa a fertig 🙂

Koupim WC blocky, mejdlo a nejakej kunoplas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj já jsem takhle kocourovy amputoval kus ocasu. Chodil chrápat na motor a nějak se nestihnul uklidit když jsem došel k autu vzal jsem za klíč natočil auto a on měl asi ocas na řemenu no a smeknul se mu pod řemen a chytla mu ho řemenice no řev a úprk domů se vrátil asi za 10 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuny tyto auta moc radi. Kolega s spacetourerem rozezrany kryt motoru, a nakousla hadicka od actuatoru turba, takze pi ceste do utalie fail a shaneni hadicky. Tam kde stava ja stojivam s Transitem(bydlik) a superbem a nikdy nic. Travellera tam nechavat nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...