Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2022 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

Jako to PSEcko by me lakalo, ale nebudu to pokouset. Naposled jsem projizdel 308GTI a na rychlodraze Pardubice-Hradec to u Opatovic slo pres 190 (se souhlasem spolujezdce teda) a zpatky zadem okolo Kuneticky hory to na okresce a v zatackach taky nebyla uplne predpisova jizda... a s PSEckem by to urcite dopadlo velmi podobne. A to se neslusi. Takze... mozna se zajedu podivat, pokoukat, ale nepujdu s nicim jezdit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se tak zeptám, přišel vám potvrzovací email? Mě totiž pořád nic nepřišlo, ačkoli rezervované časy se propsaly a na webu mi to napsalo že rezervace proběhla úspěšně, tak v mailu nic nemám (jsem si 100% jist že jsem mail napsal dobře). Tak jen jestli to je normální a nebo došlo k nějaké chybě - přecejen jsem rezervaci dělal chviličku po spuštění :P do spamu mi nic nespadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Rikic339 napsal:

Jen se tak zeptám, přišel vám potvrzovací email? Mě totiž pořád nic nepřišlo, ačkoli rezervované časy se propsaly a na webu mi to napsalo že rezervace proběhla úspěšně, tak v mailu nic nemám (jsem si 100% jist že jsem mail napsal dobře). 

Registroval jsem se v den spuštění v podvečer a potvrzovací mail přišel v řádu jednotek minut. Pokud jsou všechny časy na webu zarezervované, tak bych řekl že jsi byl úspěšný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám také rezervaci. :super:papa

Místo: OLOMOUC - Globus - Pražská 248/39, Olomouc

Preferovaný dealer: ARTCOM GROUP - Olomouc

Čas a vůz Vaší testovací jízdy:
23.6.2022 16:30 - 17:00, 308 ALLURE PACK HYBRID 180k e-EAT8
23.6.2022 17:00 - 17:30, e-2008 e-GT 100 kW / 136k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...