Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Emotion Day(s) 2022 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

Podobá modrá byla i na předešlý generaci ne? Alespoň v pardubkách jednu takovou jsem potkával a aj u BARTHa viděl jako předváděčku.

Olivová se povedla (ve videu je hrozná) a za mě i bílá perleť 308 sluší.

Co se mi na hodně u 308 líbí, je v interiéru ten pás v palubce, jak jsou do něj zakomponovaný výdechy. :super 

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme ED absolvovali podruhé. :roker

@Verýsek se nás ujala na všechny jízdy, tak jsme si to užili. :super Bylo vidět, že to "úžasný" počasí je tam docela zmáhá.

Jen nás trochu zarazilo, že nikdo z brněnskýho osazenstva klubu se tam prý neukázal (ani na chvilu). :( Nikdo z těch co známe @KoudaK, @Šalda, @čakom, @John atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2022 at 22:18, Dave_k napsal:

Dnes jsme ED absolvovali podruhé. :roker

@Verýsek se nás ujala na všechny jízdy, tak jsme si to užili. :super Bylo vidět, že to "úžasný" počasí je tam docela zmáhá.

Jen nás trochu zarazilo, že nikdo z brněnskýho osazenstva klubu se tam prý neukázal (ani na chvilu). :( Nikdo z těch co známe @KoudaK, @Šalda, @čakom, @John atd.

@Dave_k jsem o tom nevěděl... 😔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, pavelu96 napsal:

Ještě že jsou ty taxíky dva, takhle to vypadá, že máte přendávací volant z prava do leva :aut

Ale prd, Pepito ma nastavenej přední foťák na nezrcadlový selfie :D, takže se mu to překlopí a všechno je pozpátku :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zkusil 308 elektro s benzínem 1.6, umí to hezky vyrazit dopředu při kickdownu 👍, pak 5008 s 2.0 naftou a super, auto se mi vzhledově sice nelíbí, ale podvozkově a motorově super 👍,  jen elektroauto jsem nezkoušel, protože to nemám kde nabíjet a stěhovat na chatu se kvůli tomu nebudu, je to furt drahé

jo, a děkuju za bonbonky 😉

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...