Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

New 3008 Ultimate


Charlie 1

Recommended Posts

před 7 hodinami, Charlie 1 napsal:

Ne jelikož auto bylo předváděcí věci který tam nejsou už nebudou sleva žádná ,buď auto chcete nebo ne…. Nemuseli jsme ho brát …

barva se mi líbí červená Ultimate ,bílá nacre a modrá vertigo nejhezčí barvy na 3008 všechno perlete bílá je pěkná ale náročná na údržbu my jsme spokojený na červený se hodně ztratí….

To se jako dá objednat předváděcí auto přímo z výroby? Já myslel, že předváděcí jsou auta, která si objedná prodejce a nějakou dobu s nimi jezdí a provádí předváděcí jízdy a pak je teprve dá s nějakou slevou do prodeje.

Mužete mi to objasnit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi to správně ! Problém byl i v tom ze naše auto vyskrtnuli z výroby ,protože dostalo přednost auto pro klienta…jsou i pradvadeci auta který jsou psány ba salon ,ale hned od začátku s nimi jezdí zákazník a auto se akorát přepíše po 4-5 měsících….ale auto si můžeš nakonfigurovat podle sebe po složení nějaké rozumné zálohy😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM takže je to jako s těmi slevami, kdo má nějakého známého tak má super slevu a ostatní se pak jen koukají jak je možná taková sleva když jim ji nikdo ani náznakem nenabídne. No mě nic takového když jsem zjišťoval ceny a dostupnost, že bych i 3008 koupil nikdo nenabídl, že by byla možnost předváděčky za nižší cenu se super výbavou a mohl bych s ní jezdit hned od začátku. Kde jsou takoví prodejci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim pred rokem v květnu když jsem začal obcházet prodejce tak u 3008 mi všichni osloveni nabídli slevu  15%. Sleva z celkové ne z akční slevy! 
tobe to chtěli prodat za cenikovku?musis se ptát to ze si můžeš nakonfigurovat předváděcí na to se musíš zeptat prodejce😉 tady platí dvojnásob lina huba Holý neštěstí…shánís ještě tedy 3008? Ještě jsem se díval po skladových vozech a jejich cenách a z těch si můžeš odvodit na jakou slevu se můžeš celkové dostat…. Je to jen na prodejci, neboj tratny nebude , vezme si to zpátky na servisu😉 musis se ptát, a hlavně naříkat ze ji chceš ale ze se rozhodujes mezi 3008 a třeba Tusconem aby se prodejce víc snažil té urvat aby jsi koupil auto u nej… to taky funguje… teď vím ze sleva na 3008 je ta akční to je asi 8% a prodejci dávají cca 2% aut je málo a není důvod se podbizet cenou , blba doba by koupi a roční auta jsou cenově jako nový auta…. Tot moje postřehy, každý má jiné…a co funguje tady nemusí fungovat na druhé straně republiky😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Mikis napsal:

HM takže je to jako s těmi slevami, kdo má nějakého známého tak má super slevu a ostatní se pak jen koukají jak je možná taková sleva když jim ji nikdo ani náznakem nenabídne. No mě nic takového když jsem zjišťoval ceny a dostupnost, že bych i 3008 koupil nikdo nenabídl, že by byla možnost předváděčky za nižší cenu se super výbavou a mohl bych s ní jezdit hned od začátku. Kde jsou takoví prodejci?

takhle je to už od lovců mamutů, tos nevěděl ?? 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím i-cokpit za nás paráda ,problém s nastavením  volantu taky žádný….👍👍

co mě seje rak vypínání start-stopu přes displej - už někdo dokázal vypnout?

a chybí mi tu teplota oleje a když si nastavim budiky tak tam teplota motoru je ale nic mi v budiku teplotu oleje neukazuje??da se nejde zobrazit tedy teplota oleje??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším teď pricniky a jelikož nemáme hagusy rozhodují mezi 

https://eshop-peugeot.cz/cs/stresni-nosice/1492-stresni-nosice-peugeot-nova-3008-p84-bez-tyci.html

a

https://www.omnipuls.cz/128524-thule-wingbar-evo-alu-71057114kit.html?variant=64239#description
 

na Thule se mi líbí ze přesahují střechu a jsou delší a myslím ze budou mít i menší hluk, má někdo ty originál od Bosalu na 3008 nebo 5008?

cenu zas rak neřeším kupuji se na x let 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...