Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 facelift 2005 rd45 bluetooth


majko.ucet

Recommended Posts

Ahoj vymenil som radio bez bluetooth za radio s bluetooth rd4 za rd45 ak sa nemylim, vymenil som aj displej (čínsky som zohnal za 35e) a problem je ze si nepamätá bluetooth zakazdym po odpojení telefónu musím manuálne znovu spárovať a pisat kod k parovaniu radia s telefónom (Samsung S21) neviem kde moze byť problem ci v radiu či v displeji. Nestretol sa s tým niekto?

Ďakujem za každú radu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...

Podle mě je Bluetooth jenom v rádiu displej to pouze zobrazí, taky jde o to co je nastaveno v telefonu. Může být chyba i tam.

Pokud byl originál Bluetooth v autě tak to byla krabička která byla zvlášť a uměla pouze telefonovat, přenos hudby nešel, fungovala s klasickou rd4

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele možná řešení: Hlásím úspěch. Po prostudování různých informací z internetu jsem dospěl k přesvědčení, že za vše může verze software v displeji. Já měl JCE-EMF C- ORA CEMO 25J6 SW 24.11. U Alíka jsem našel JNDSNY RD45T88 EMF C- SW v.1.52 a HW v. S06.01 za nějakých 775Kč včetně dopravy. Ihned po výměně mám shodné volby jako výše. Párování tentokrát proběhlo a Hands free funguje. Další funkce se mi nechtělo zkoušet, protože je venku -7°C.

Více na: https://www.citroen-club.cz/forum-tema/c8-autoradio-vymena-rd4-na-rd45-nejde-parovani-bt-76038?select=98925

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tam pisu ak sa nemylim problem s parovanim ale JA nemam problem sa spojit s radiom cez "pin" mne ide o to že zakaždým musim davat pin ako prvy krát... V radiu su ulozene 3 telefony napr 1.Adel 2.Adel 3.Adel pripojim sa cez pin kod 1. "Ja" 2. Adel 3. Adel 

Vypnem auto jedno s druhym znova nastartujem a "ja" zmiznem a je tam 3x adel v pamäti aj ked ich vymazem znovu sa objavia

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...