Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

4 kola na tažném


Rone

Recommended Posts

Nezapomeň že dnes je doba internetů. Každé četnické auto má připojení do všech možných databází. Jako nějakej " obyčejnej" hlídkař se tím asi zabývat nebude ale pokud tě sloví dopravák kterej něco málo zná a bude tě chtít dostat a nebude mít viditelně na co tak tě dostane na tohle normálně si najede do databáze aut a tam mu to vyskočí nebo nedej bože aby došlo k tvojí účasti na nehodě to by pak byl fičák polda by to vyřešil asi nějakou pokutou ale pokud by měla pojišťovna za tebe plnit tak bude dělat všechno proto aby nemusela a když bude mít k dispozici fotky z místa a na nich bude že jsi měl naloženo tohle a tamto tak bude jejich bezpečnostní oddělení hledat všude kde je napadne aby dokázali že ty jsi měl auto nezpůsobilé protože jsi měl na tom nosiči o 5kg váhy navíc i kdyby jsi se s nima handrkoval tak tě udělají že nebudou plnit 100% ale plnění zkrátí o něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webe som nenašiel žiadnu správu o tom, že by polícia kontrolovala hmotnosť nosiča s bicyklami. Keď už, tak sa kontroluje, či je v povolenom rozmedzí zaťaženie guľovej spojky na oji obytných prívesov/prívesných vozíkov na ťažnú guľu vozidla. Ak je príves nesprávne vyvážený, môže nastať jeho rozkmitanie do strán, ktoré môže skončiť haváriou. Takých videí je plný internet. Prirodzene, toto pri prevoze bicyklov na nosiči nehrozí. Podľa mňa v tomto prípade dochádza len k odľahčeniu prednej nápravy a tým k zníženiu adhézie predných pneumatík. To môže byť v zákrutách, napríklad na mokrej ceste, pri vyššej rýchlosti problém. Tiež bude dôležité, aby sa najťažší bicykel uložil najbližšie k autu a najľahší najďalej. Tým sa zníži páková sila pôsobiaca cez otočnú os (zadná náprava) na odľahčovanie predku vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Rone napsal:

Na dopravním inspektorátu mi řekli, že to je nepovinný údaj. Volal jsem do autosalónu kde jsem auto kupoval a tam mi řekli, že na moje auto to je 61kg tak nevím. Takže 2 dospelacka kola a 2 dětské by to mělo zvládnout. Máte na to nějaký názor?

Ty držák na kola nemáš a kola nevozis co?ja vozim 4 kola už asi 6let….

drzak na 4 kola - váha 20-25kg ,teď mám tuhle velocompact váha 24kg

neber jen váhu kol ,ale třeba i nosič,brašnou s narazím apod

moje kolo 14kg

manzelky kolo 14kg

to jsme zatím na 52kg…

detska kola mají váhu 8-14 kg….

takze tvých 61kg je akorát tak držák a 2 dospěly kola+ 1 dětský 😂

pokud mas ekektrokolo tak to je tak 2 kola….

takze varianta 1kolo na střechu nebo přetíženy držák jiná varianta není… 

ja s 3008 budu na hraně možná 5 kg přes …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš pravdu. Kola: 1. pánské a 1. dámské vše po 13,5kg + dvě dětská po 8kg + držák Hakr 3+1 Middle s adaptérem 16,6kg. Celkem 59,6kg

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj @Rone, vítám Tě na Peugeot clubu. :papa

Můžeš prosím přestat soustavně citovat přímo předchozí příspěvky?

Prosím o přečtení pravidel fóra https://www.peugeot-club.com/guidelines/

Když chceš někoho označit, tak použij @ a jeho nick. Když se Ti líbí/nelíbí příspěvek, použij zelenou/červenou šipku. Máme tu vlákno na  pokusy, kde můžeš zkoušet co a jak. https://www.peugeot-club.com/forum/14-pokusy/

Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci teamu moderátorů. 

Děkuji za pochopení :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Rone napsal:

Nemáš pravdu. Kola: 1. pánské a 1. dámské vše po 13,5kg + dvě dětská po 8kg + držák Hakr 3+1 Middle s adaptérem 16,6kg. Celkem 59,6kg

Co to je za dětská kola 12 nebo 14 kola?

a až děti vyrostou to budeš řešit jak? Až budou mít 27.5 nebo 29?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2022 at 20:10, Rone napsal:

Proč ne na novou verzi 2008?

 

Chci s tím jet 800km v kuse. Tažné má kolmou nosnost 75kg.

tvoje otázka zní "Zdravím, má někdo zkušenost s jízdou 4 kolami na tažném zařízení u auta 2008 nový tip?" a já ti odpovídám.😉😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

ahoj,

svislé zatížení tažného není informativní údaj a je celkem vhodné se jím v rámci možností řídit. Přímo to TZ vydrží daleko víc ale trápí se zadní náprava a mnohdy i řidič. Jízda s přetíženou koulí zejména u "malých" lehkých aut je velmi rozdílná, ta páka na které i ta relativně malá hmotnost působí dělá divy. mnohdy překročíš povolenou hmotnost nosiče i TZ a o elektrokolech ani nemluvě. 

takže mnoho kol klidně, ale opatrně 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...