Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyvýšené záhony


Charlie 1

Recommended Posts

Abych mohl pokračovat, musí se nejdřív přesadit jinam jahody. A jak jinak, než vyvýšeně :D Ještě musím dotáhnout trubky od zavlažování (tohle je jediné místo na zahradě, kam jsem je nedotáhl, že tady v životě nebudou potřeba :D) a pak dojet pro kompost a Martina si zasází rostlinky. Opět budeme mít nejdražší jahody v Evropě :D :D

2023-03-26 18.16.05.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

@radim.1008 Já jsem výsledkem částečně zklamaný, není to ideálně rovné :( A ty desky tentokrát nebyly přesné, moc se jim to v Cetrisu nepovedlo.

@BubakGS A já si pochvaloval, jak jsou lehké, u mě doma jsem to dělal z 28 mm desek a tam už je váha znát víc :D

Teď už jen, aby pořádně vzešel trávník, zatím je také nic moc. Ale po pár sečení už bude super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 6. 2023 at 20:16, Péťa napsal:

Myslím, že daří:

2023-06-20 19.18.56.jpg

Vypadá to pěkně, úroda jahod taky hojná. Akorát to má jednu nevýhodu, před zimou to budeš muset sundat a umístit někde jinde, kde nebude tak velký mráz. Jinak ti to promrzne a máš po jahodách. (Vlastní zkušenost s plastovými truhlíky)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...