Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaky typ zarovek do svetel


flww

Recommended Posts

Zdravim, mam P206 rok 2004, vepredu tlumene svetla maji stejnou zarovku jako dalkove, tak jsem si myslel, ze to budou H4. Prestalo mi svitit svetlo a kdyz jsem to chtel vymenit, tak stara zarovka tam je H7, pritom dalkove funguji. Je mozne ze tam maji byt H4? Uz jsem objednal H4, tak aby mi to tam pasovalo… Tlumena mi sviti nejak divne malo.

 

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak špatně koukáš, otázka je jestli jsou světla originální, nebo nějaký tuningový, ale H7 nejde zaměnit za H4, jednak ma jiný usazení a pak jiný konektor

A jak píšeš že tlumené nesvítí a žarovka je H7 a dálkové svítí tak je jasný že tam jsou 2 x H7

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to jsem myslel tak, ze kdyz by tam byly H7 ktery jsou jednovlaknovy, tak jsem myslel, ze nepujdou dalkovy. Ale dalkovy sviti. Samozrejme ze dokud jsem tam nechal tu vadnou zarovku, tak nesvitily jak tlumeny tak ani dalkovy.

Jsou to origo svetla a kdyz zapnu dalkovy tak to sviti ze stejne zarovky jako tlumeny.

 

tak ja nevim co to je😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se ptam, jak je mozne, ze tam mam H7, kdyz mam na dalkove a tlumene jednu zarovku. Myslel sem ze tam tim padem bude H4, ale po rozebrani mam na obou H7 a je tam opravdu jen 1 zarovka na dalkove i tlumene spolecna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...