Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozdělení ubytování


Recommended Posts

jakoooo teď sem zavřela tabulky... :D tak ok.... @cechic opravila sem ti tam číslo pokoje... cena je stejná... jen abych v tom neměla bordýlek... :D 

 

to bude mazec.... jak si vás nebudu pamatovat.... 😂😂😂 Ale strašně se těším na nový tváře..!!! :D

 

Tak zatím ještě PROSÍM i ostatní poslat alespoň objednávky - ať vím kolik bude nás velkejch a dětí... - usnadněte mi to aspoň trochu... 😅 (jako umím se i naštvat..., ale to pak utíkejte hodně daleko.. :bacha 🤣

@mirda27301 @Pablos108 @veinhauer@tiscali.cz  

 

Schreek mi řekne zítra, kupák je ve spojení a mj s brécou čekaj na výpis směn..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sem zvědavá.... :D já sem taky taková snadno přehlídnutelná.... drobná, tichá.... melancholická poetička... :D :D :D 

 

helejteseeeee všicí... máte to tam vepředu zase z aktu alizovatelný ke dnešku a straaašně se těším.... :D ..... (až bude neděle večer.... :D :D :D)  je to masakr už... ani né dva dnyyy.... 😅 po dvou letech... 🤩
bohužel ale nejen @Klemoň@Radek Hurvajz a @KoudaK tam nebudou.... - jako na minutu ticha to nevidím, ale mrzí to no.... :fnuk vzpomeneme na vás... 🤏:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na to se dá odpovědět jen jedno :                                                                                                                               PS V té menší sklenici dvojitý Hefron

obrazek.thumb.png.f8bbaa8d3599c847ee38abae9e4a9d05.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já vidím velikou pěst co klemoňovy čelisti se dotýká... 🤣🤣🤣🤣🤣

dobalila jsem Rakvičku .. je tam toho skoro po strop a stejně je půlka věcí eště venku... 😂 ale klemoň mě právě inspiroval - du si dát panáka a tak ňák mi to asi bude dál jedno jako do teď... 🤣🤣🤣🤣🤣

Vemte si kulichy... bude konečně letos sněžit.. 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...