Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

O ten vodní náhon jsem se snažil před 3 lety. Byla k prodeji půlka mlýna v CHKO Poodří, nedaleko trati a cyklostezky. Leč jak jsem pak zjistil, na povodí Odry to měla nějaká byrokradická krysa ošéfované a kdyby mlýn získal někdo jiný, než ten správný mlynář, náhon by mu nepovolili opravit a zprovoznit. Tak mi zbyl jen ten pohon.

Když si ale představím, jak krásné tam mohly srazy.........je na mapě zhruba uprostřed Plán byl hostel, občerstvení, stany, karavany, vše na vodní a sluneční energii á la Davidův mlýn Jen daleko komornější a syrovější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Prisel jsem ke srazu trochu pozde, tak to asi na prespani nebude ale na sobotu bych se asi otocil. Sice nemam ani elektrovehikl ani novou 308. T16 asi dohromady do te doby nedam (jinak bych to taky videl na legendy) ale i tak snad ostudu neudelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@švejk je to na dotaz... :) zejtra odpolko budu s provozní mluvit... tak dej vědět... o co by byl zájem..

@kupák a @cechic se perou o 15. takže by bylo fajne ňáký jednotný info...

 

JÁ CHÁPU, ŽE PRO VÁS JE TO ZA MĚSÍC... ALE PRO MĚ JE TO ZA MĚSÍC...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri, asi zbytecne plasis, driv jsem sraz uzaviral 14 dni dopredu, a tyden pred jeste upravoval podminky, kdyz se dalsi dohlasovali. Mesic dopredu v dnesni dobe je fakt celkem dost... ale ja sraz neporadam, jen bych asi kvuli tomu nepasil, bud pokoje budou, nebo ne..... jinak my asi spis pojedem za stlejdou Klemonem nez na sraz, takze u nas je to taky zatim ve hvezdach....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neplaším... ber to tak, že pokud mi někdo chce pomoct, tak mi pošle prostě objednávku dřív než je dedline... 😊

Třeba skorpion to pochopil a mám jí.. večer to zas upravím...

Poslední věc - včera sem projela orienťák a jednu silnici mi ukradli... druhou prej půjde za 14 dní projet.. kluci 👮‍♂️ byli hodní a protože je to akce "pro děti 🤣", nechali mě tou zavřenou projet... - takže i tento závod a vše když nechám na poslední chvíli, tak mi rupne žilka... 😅 snad to fakt půjde projet.. dneska všechno upravím v propozicích, dotisknu, a musím dát dohromady poklad... zkontrolovat co všechno chybí a přebejvá, nefunguje... 😂 dva roky nudy.. moje tempo je teď děsivý... 😅

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva roky na přípravu a řeší to teď na poslední chvíli :aut Jako já dorazím určitě. Sice nevím, kdy, na jak dlouho a jestli se budu mít jak dostat domů, ale v nejhorším prostě opráším 508 a vytáhnu jí na výlet :D Takže s jídlem ať se mnou v kuchyni počítají na 100% :D 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 a teď si vem, když my s Džáňou projeli orienťák v listopadu, sepsali si všechna čísla mostů, což byl jeden z bodů jak orientačních, tak bodovaných, a den před srazem napadl metr sněhu a všechny mosty v prdeli :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...