Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Ahooooj...

letos to dopadne.. , co.... ?

trošku nám zvedli ceny, ale není to relativně žádná raketa... cca o 200,- ubytko a o 20,- jídlo... :)

Trošku bojuju s pivovarem.. ty maj zatím z hygienických důvodů pro veřejnost zavřeno, ale snad se to eště rozhejbe...

 

tak co...? Kdo se těší...? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych dorazil i s Kůstkou , ale kryje se mi to s firemním víkendem . . .  😟   A kromě 4 lidí zatím všichni moji oblíbenci hlásí, že nedorazí. 😞  Muselo by to být na účast veselejší, aby mi stálo za to se stát firemním vyvrhelem. :roker   Nicméně si rezervuji pokoj 15 či 16 či 17 , tedy 3 lůžka (kdyby jela i Katka)  🙊   A doufám, že alespoň jedna postel dá odpočinout mojí bolavé páteři protože toto foto mne moc neuklidnilo . . .  :mad:

obrazek.thumb.png.459c56a8a4ac0bd5d581a629d421af28.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moto prosím nejdříve si prostuduj podklady... cena je za celý pokoj a né na osobu na noc... to co je na fotce je 2+1 za 1100,- a je to cena za celý pokoj pro 3 osoby... 1100:3=366,- kč na osobu... nepříjde mi to zas tak přehnané... :)

matrace je vysoká 20-25 cm a má standard šířku 80cm... je položená na konstrukci... nevidím na tom nic špatnýho... Karimatka ve stanu má 1,5x60 a leží na zemi.... 😜

Klemoni 2 roky nic... a každý den v práci... - rozmysli to dobře.. 😅

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...