Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náhlé zvýšení výkonu i spotřeby


YuryY02

Recommended Posts

Zdravím opět mám nějaký problém 

tentokrát jsem chtěl si vyměnit volant prve jsem odpojil baterku pak demontoval airbag a poté volant volat mi skrz nábu nepasoval tak jsem zpět vrátil původní, jel jsem ten daný den zhruba 80 km spotřeba v pořádku druhý den ráno jsem jel na ČS, natankoval a auto se začalo chovat jak kdyby mělo o 10kw (ten výkon jsem viděl už při zapojení baterie, ale spotřeba byla v pořádku) větší tah všechno mělo, ale dost vysoká spotřeba mám 1.9d WJY 51kw prosím poraďte jsem z toho auta už zoufalý :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenatankoval jsi benzín?? A nebo se odpojením baterie resetla jednotka a ted jede tak jak má, předtím mohla být stylem jízdy adaptovaná a nejelo to jak by mělo.

I když u 1,9D netušim jestli ma vubec jednotka vliv na chod motoru.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano neříkám, ale četl jste co jsem psal ?? Bych neujel ani 10 km s benzinem a nepsal bych sem, že mám zadřený motor, ale i tak děkuji za odpověď fakt 😏😅😃

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Necituj těsně předchazející přispěvek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@YuryY02 si zřejmě myslíš , že když natankuje benzín do nafty , tak se zadře motor - nezadře a znám spoustu lidí , který s benzínem v naftovým autě najeli hodně km , než zjistili , že je něco špatně , takže Radkova rada vůbec nebyla mimo a ty se zbytečně nerozčiluj . Nejrychlejší je čuchnout k hrdlu nádrže nebo zkontrolovat účtenku a víš hned , na čem jsi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen bych rád věděl kvůli čemu by to mohlo být typ PHM je správný nechci řešit jestli jsem tankoval naftu ještě zminim že to mělo jemnější chod jak PD a ujel jsem dnes 50 km a najednou hrubší zvuk a spotřeba zase jiná vím že to také nepíšu úplně odborně atd ale to auto je divné ale v motoru nic neklepe nerachotí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, YuryY02 napsal:

Máš pravdu omlouvám se všem 🙂

napsal jsem zatím to čeho jsem si všiml 

Ještě mě zlobí výměník ale na to ten nemá vliv to už by mě dělalo dříve ten tah a výkon aspoň pocitově se stalo když jsem znovu napojil baterku a ta spotřeba až jsem natankoval 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, YuryY02 napsal:

Ještě mě zlobí výměník ale na to ten nemá vliv to už by mě dělalo dříve ten tah a výkon aspoň pocitově se stalo když jsem znovu napojil baterku a ta spotřeba až jsem natankoval 

Bude někde chyba v palivové soustavě ale nevylučuji něco z elektriky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...